به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

tebyanmobile

Snagit v12.2.2 Build 2088 - عکس و فیلم برداری پیشرفته از صفحه نمایش

پست های پیشنهاد شده

ضبط و عكس برداری از صفحه*ی مانیتور یكی از اركان بسیار مفید در ساخت آموزش*های الكترونیک مخصوصاً آموزش*های مرتبط با نرم افزارهای كاربردی است. در این روش كاربر از نزدیک با محیط كار آشنا می*شود و همزمان هم به صورت عملی و هم تئوری آموزش داده می*شود. حال وجود یک نرم افزار قدرتمند در این زمینه كارایی شما را در ساخت هر چه بهتر آموزش*های الكترونیک كمک خواهد كرد.

 

Snagit محصول قدرتمند شركت ‏TechSmith نام محبوب*ترین و معروف*ترین نرم افزار در زمینه*ی عكس برداری از صحنه*ی نمایشگر و انجام كارها و ویرایش*های مربوطه است. این نرم افزار به آسانی با ابزارهای متنوع و مفید خود به شما امكان ضبط هر نوع تصویری را از محیط صفحه نمایش شما همراه با تمامی نشانه*ها و هرچه كه به چشم می*بینید را به طرق مختلف به صورت یك فیلم با كیفیت ذخیره و در صورت نیاز شما به زیبایی هر چه تمام*تر ویرایش می*كند. توانایی قدرتمند در به اشتراک گذاشتن فیلم*های ساخته شده از دیگر ویژگی*های خوب این محصول است.

 

قابلیت*های كلیدی نرم افزار SnagIt:

- امكان ذخیره*ی تصاویر با فرمت*های مختلف از جمله GIF ،JPG ،BMP ،PNG و TIF.

- امكان ذخیره سازی فیلم*ها با فرمت*های PPT ،AVI ،MPG ،MPEG ،SWF و WMV.

- امكان قرار دادن افكت بر روی تصاویر و فیلم*ها.

- امكان اضافه كردن متن به عكس یا فیلم مورد نظر.

- امكان كشیدن اشكال هندسی.

- امكان قرار دادن تصاویر مختلف بر روی عكس یا فیلم ضبط شده.

- امكان استفاده از فایل*های برنامه*ی Camtasia Studio.

- امكان استفاده از چندین افكت مختلف روی متن.

- امكان ذخیره ی عكس*ها با فرمت PDF.

- امكان ویرایش تصاویر با فرمت SGI.

- امكان دانلود افكت*های بیشتر.

- امكان ضبط فیلم به صورت پنهان.

- سازگاری کامل با انواع نسخه*های ویندوز.

 

اما چه چیزی باعث تمایز و برتری این نرم افزار نسبت به سایر برنامه*های مشابه می*شود؟

همانطور که می*دانید برنامه*های زیادی در سطح اینترنت هستند که می*توانند از صفحه نمایش عکس و فیلم برداری کنند، پس چه چیزی باعث محبوبیت بیشتر این نرم افزار می*شود؟ در این قسمت برخی از ویژگی*های منحصر به فرد این برنامه به شما معرفی می*کنیم.

 

- قابلیت Scrolling Capture یا عکس برداری از صفحات طولانی:

تاحالا برایتان پیش آمده که بخواهید از صفحه خاصی عکس بگیرید اما متوجه شوید که صفحه مورد نظر شما بسیار طولانی است و به اصطلاح باید دستی Scroll شود؟

در این شرایط عکس برداری از صفحه نمایش فقط قسمتی را از صفحه ذخیره می*کند که دقیقاً روبروی شماست و امکان عکس برداری از ادامه*ی صفحات طولانی وجود ندارد و شما مجبور می*شوید به طور دستی چندین عکس تهیه کنید.

اما با برنامه Snagit می*توانید یک عکس کامل و بزرگ از تمام صفحه مورد نظر تهیه کنید، حتی اگر نیاز به Scrolling باشد، برنامه به طور خودکار صفحه را Scroll کرده و از تمام محتویات صفحه عکس برداری می**کند و در قابل یک فایل به شما ارائه می*دهد.

 

- قابلیت Text Capture یا عکس برداری متنی:

بعضی وقت*ها ممکن است در یک صفحه و یا داخل یک عکس مقدار زیادی متن نوشته شده باشد که قابل استخراج نباشد و شما بخواهید به متن داخل عکس دسترسی پیدا کنید و آن را ویرایش کنید.

در چنین شرایطی برنامه Snagit قادر است تا با شناسایی و تشخیص متون داخل یک عکس یا یک صفحه، تمام متن*ها داخل آن*ها را در قالب یک فایل متنی یا TXT به شما ارائه دهد که به سادگی نیز قابل ویرایش است.

 

- دارا بودن ویرایش*گر پیشرفته*ی Snagit Editor:

برنامه Snagit در کنار تمام قابلیت*های بی*نظیر خود یک برنامه قدرتمند دیگری به نام Snagit Editor نیز دارد که یک نرم افزار فوق العاده در ویرایش انواع تصاویر و فیلم*های ضبط شده است.

امکانات ویرایش*گر این برنامه شاید به پای Adobe Photoshop نرسد ولی هر آنچه که برای ویرایش حرفه*ای یک تصویر نیاز است را فراهم کرده است.

از مهم*ترین ویژگی این برنامه ساده بودن کار با آن است، کار با ویرایش*گر برنامه بسیار آسان و زیبا و عاری از هرگونه پیچیدگی*های Adobe Photoshop است به طوری که یک کاربر ساده نیز می*تواند آن چه را که می*خواهد پیاده سازی کند.

لازم به ذکر است که Snagit Editor یکی از پیشرفته*ترین ویرایش*گرها در ضمینه گرافیک پیکسلی است، ابزارهای دقیق پیکسلی این برنامه این امکان را به طراحان می*دهد تا در مدت زمان کوتاهی بتوانند عکس*های مورد نظر خود را ویرایش کنند.

 

- سازگاری کامل با نرم افزارهای مجموعه Microsoft Office:

این برنامه به همراه خود افزونه*های لازم برای همگام سازی با برنامه*های آفیس را نیز نصب می*کند و به شما این امکان را می*دهد تا بتوانید از این نرم افزار قدرتمند در مجموعه آفیس نیز بهره*مند شوید.

این قابلیت ابزاری همانند عکس و فیلم برداری خودکار از صفحات آفیس، ذخیره حرکات انجام شده یا Macro و یا عکس برداری در لحظه ایجاد هرگونه تغییر و غیره را به شما می*دهد.

 

- پشتیبانی از انواع شبکه*های ابری:

این برنامه به طور پیش فرض کاملاً از Google Drive پشتیبانی می*کند و این امکان را می*دهد تا با سایر شبکه*های ابری نیز هماهنگ شده و بتوانید فایل*های مورد نظر خود را به صورت خودکار در آن*ها ذخیره کنید.

 

- پشتیبانی از دستگاه*های جانبی نظیر موبایل:

این برنامه همچنین به شما این امکان را می*دهد تا با اتصال موبایل خود بتوانید فایل*های داخل آن را نیز ویرایش کنید و یا مستقیماً فایل*های خود را در آن ذخیره کنید، این قابلیت باعث می*شود تا شما را از نصب برنامه*های اضافی برای این کار بی*نیاز کند.

Snagit Screenshot 1 Snagit Screenshot 2 Snagit Screenshot 3 Snagit Screenshot 4 Snagit Screenshot 5

 

Snagit delivers customized screen captures with the press of a hotkey. SnagIt is the only screen capture software that captures images, text, and video from your Windows desktop. Effortlessly produce perfect graphics and video with this complete capture solution.

Now, with SnagIt add-ins, you can put SnagIt right in your toolbar! SnagIt's new add-in toolbars provide quick access to the most common capture features right from within Word, PowerPoint and Explorer.

Here are some key features of "Snagit":

- Combine images:

Create custom graphics easily by taking multiple captures and putting them together.

 

- Spotlight and magnify:

Draw attention to a specific part of your image. Just select the portion you want and Snagit will blur and darken everything else.

 

- Markup tools:

Add effects to your image, even if you don't have a design degree. Draw attention with arrows, add a text callout or torn edge effect…just to name a few.

 

- Auto-storing:

All of your captures are automatically saved to your Library with the most recent viewable all the time. Save time by quickly finding all your past captures.

 

- Tagging:

Along with saving your capture, Snagit also stores information so you can find it again later. Search for your captures by date, website, or a custom flag that you create and assign.

More info (open/close)

سیستم مورد نیاز

- 2.4 GHz single core processor (2.4 GHz dual core required for video).

- 1 GB of RAM (2 GB required for video).

- 125 MB of free hard disk space. - Internet Explorer 8.0 or later.

- .NET 4.0 or later required for video.

- Video capture on Windows 7 requires Windows 7 supported video and audio hardware.

- Video capture on Windows 7 N requires the Media Feature Pack for Windows 7 N.

- Snagit add-ins for Microsoft Word, Excel, PowerPoint and Outlook works with Office 2000, Office XP or later.

- Snagit requires Active Accessibility 2.0 to capture links from web pages.

 

 

راهنمای نصب

 

1- نرم افزار را نصب کرده و سپس اجرا کنید.

2- فایل Keygen.exe را از درون پوشه Keygen اجرا کرده و شماره سریالی تولید کنید.

3- نرم افزار را با اطلاعات تولید شده توسط Keygen رجیستر کنید.

 

 

لینک دانلود :http://www.mediafire.com/download/8g...dpx/snagit.rar

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

دوستان فقط یادتون باشه این نرم افزار توی فیلم برداری بلدن مدت توی بعضی موارد من دیدم مشکل داره - حواستون باشه :cool:


رفاقت کشکه و دوغ

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.