رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روش روت کردن تمام دیوایسهای اندروید به صورت دستی

ارسال های توصیه شده

مرسی بابت پست قشنگتون

این روش یک روش عمومی هست که در برنامه هایی مثل وی روت و غیره از این روش و روش های مشابه استفاده میشه. بنا براین وقتی این برنامه ها که عموما همه ی گوشیا رو روت میکنن موفق به روت نشن. این روش هم کار ساز نیست. مثلا وی روت چون بوتلودر آنلاک نیست نمیتونه 615 رو روت کنه. این روش هم جواب نمیده در این مورد.

با تشکر...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
مرسی بابت پست قشنگتون

این روش یک روش عمومی هست که در برنامه هایی مثل وی روت و غیره از این روش و روش های مشابه استفاده میشه. بنا براین وقتی این برنامه ها که عموما همه ی گوشیا رو روت میکنن موفق به روت نشن. این روش هم کار ساز نیست. مثلا وی روت چون بوتلودر آنلاک نیست نمیتونه 615 رو روت کنه. این روش هم جواب نمیده در این مورد.

با تشکر...

سلام

دوست عزیز اول اینکه من خودم چون هنوز اوبونتو رو نتونستم نصب کنم این روش رو هم شخصا تست نکردم اما ....

اما از نظر علمی به هیچ وجه با نظر شما موافق نیستم .اولا وی روت و یا کینگو و یا هر برنامه دیگه روت کامل نیست و اگر برنامه ای گوشی رو روت نکرد دلیل نمیشه که برنامه های دیگه هم نتونند روتش کنند و اصولا فلسفه بکار گیری برنامه های مختلف در همین کامل نبودنشون هست پس نمیشه گفت چون وی روت نتونست روتش کنه برنامه های دیگه هم نمیتونند و اگر برنامه دیگه ای تونست دلیل بر اینه که کار نشد نداره.

توی سریهای سیمبین بعضی از گوشیها با هیچ برنامه ای هک نمیشدند اما من توی همون مدلها از برنامه ای استفاده میکردم که به طور لحظه ای دسترسی به فایلهای سیستمی رو باز میکرد و با کپی کردن فایلهای هک به صورت دستی در ادرسهای خودش و ریستارت گوشی به راحتی هک میشد مثل نوکیا 603 فیوچر پک 2 بود فکر کنم.

پس نمیشه به طور قطع نظر داد اگر برنامه ای نتونست گوشی رو روت کنه این روش هم جواب نمیده ضمن اینکه بنده عرض کردم گوشیهایی که برنامه ها روت میکنند و میشناسند روش کوتاه ترش همون برنامه ها هستند و این روش اتفاقا و اختصاصا مربوط به همون گوشیهایی میشه که روت نمیشن.

موفق باشید

لینک ارسال
سلام

دوست عزیز اول اینکه من خودم چون هنوز اوبونتو رو نتونستم نصب کنم این روش رو هم شخصا تست نکردم اما ....

اما از نظر علمی به هیچ وجه با نظر شما موافق نیستم .اولا وی روت و یا کینگو و یا هر برنامه دیگه روت کامل نیست و اگر برنامه ای گوشی رو روت نکرد دلیل نمیشه که برنامه های دیگه هم نتونند روتش کنند و اصولا فلسفه بکار گیری برنامه های مختلف در همین کامل نبودنشون هست پس نمیشه گفت چون وی روت نتونست روتش کنه برنامه های دیگه هم نمیتونند و اگر برنامه دیگه ای تونست دلیل بر اینه که کار نشد نداره.

توی سریهای سیمبین بعضی از گوشیها با هیچ برنامه ای هک نمیشدند اما من توی همون مدلها از برنامه ای استفاده میکردم که به طور لحظه ای دسترسی به فایلهای سیستمی رو باز میکرد و با کپی کردن فایلهای هک به صورت دستی در ادرسهای خودش و ریستارت گوشی به راحتی هک میشد مثل نوکیا 603 فیوچر پک 2 بود فکر کنم.

پس نمیشه به طور قطع نظر داد اگر برنامه ای نتونست گوشی رو روت کنه این روش هم جواب نمیده ضمن اینکه بنده عرض کردم گوشیهایی که برنامه ها روت میکنند و میشناسند روش کوتاه ترش همون برنامه ها هستند و این روش اتفاقا و اختصاصا مربوط به همون گوشیهایی میشه که روت نمیشن.

موفق باشید

من جسارت نکردم عزیزم . این روشم ابداع شما نیست که اگه ایراد داشته باشه از ارزش های شما کم بشه. داریم در موردش نظر میدیم فقط.

من نگفتم چون وی روت یا کینگو یا... نمیتونن اینم نمیتونه. گفتم این روش هم مثل اون برنامه ها در بعضی موارد جواب میده و در بعضی موارد جواب نمیده.

حالا شما تست و اعلام نتیجه ی قطعی کنید و به ما هم بگید...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

خوبی این روشی که شهرام عزیز در موردش پست گذاشتند اینه که:

دوستان با مبحث روت بیشتر و اصولیتر آشنا میشن!

میتونید از سیستم عامل ابونتو هم بهره ببرید و بتونید با گوشی در این سیستم عامل ارتباط برقرار کنید!

دستوراتی مهم cmdکه دوستان در پستهای قبلی توضیح دادند رو به کار ببرید و مهمترین نکته به نظر من لقمه آماده شده رو تودهنتون نمیزارید و یکم به خودتون زحمت یادگیری میدید.

در واقع شهرام عزیز ماهیگیری رو به شما یاد میده نه خوراک ماهی کبابی....:dddddd

موفق باشید...

لینک ارسال
من جسارت نکردم عزیزم . این روشم ابداع شما نیست که اگه ایراد داشته باشه از ارزش های شما کم بشه. داریم در موردش نظر میدیم فقط.

من نگفتم چون وی روت یا کینگو یا... نمیتونن اینم نمیتونه. گفتم این روش هم مثل اون برنامه ها در بعضی موارد جواب میده و در بعضی موارد جواب نمیده.

حالا شما تست و اعلام نتیجه ی قطعی کنید و به ما هم بگید...

سلام

دوست عزیز اولا که بنده ادعا نکردم که این روش اختراع و ابداع من هست و اگر دقت کنید توی پست اول مخصوصا نام نویسنده اصلی رو هم بردم تا هم حق کپی رایت رعایت شده باشه و هم تقدیر و قدر دانی از نویسنده.

ضمنا بنده در مورد بحث و تبادل نظر با هیچ کسی مشکلی ندارم و اتفاقا خیلی هم خوب میدونم چون باعث ارتقا علمی هر دو طرف میشه و بنده هم در جواب با استدلال باهاتون بحث کردم نه از روی ناراحتی .

در مورد تست هم به روی چشم به محض نصب کردن اوبونتو مطمئن باشید این روش رو تست میکنم چون به قول رضا جان این روش هر چند صرفه اقتصادی نداره ولی به دلیل اینکه بیشتر با سیستم اندروید اشنا میشم دوستش دارم.ضمنا ایکاش شما هم تست میکردید و در صورت جواب ندادن مطمئن اعلام میکردید که جواب نمیده.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...