رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با دانگل bst

vilson_ali

ارسال های توصیه شده

سلام به اساتید محترم من دانگل bst رو نصب کردم درست هم کار میکنه ولی وقتی گوشی رو به com خود bst وصل میکنم منظورم اون برد کوچیک که همراه دانگل هست گوشی رو فقط شارژ میکنه و به سیستم وصل نمیشه میخوام super imei بزنم برا این کار هم حتما باید از این کامپورت استفاده کنم میشه راهنماییم کنید.

لینک ارسال
سلام به اساتید محترم من دانگل bst رو نصب کردم درست هم کار میکنه ولی وقتی گوشی رو به com خود bst وصل میکنم منظورم اون برد کوچیک که همراه دانگل هست گوشی رو فقط شارژ میکنه و به سیستم وصل نمیشه میخوام super imei بزنم برا این کار هم حتما باید از این کامپورت استفاده کنم میشه راهنماییم کنید.

سلام

چه اروری میده ؟؟؟ یه مقاومتی برای اندرویدی های 4.3 (اگه دقیق گفته باشم ) باید وصل کنید این کار رو کردید ؟؟؟

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

خودش به طور اتوماتیک میره تو قسمت انتخاب interface بعد از اونجا که انتخاب میکنم ارور وصل نشدن به کامپورت رو میده فک کنم باید اون مقاومت رو وصل کنم میشه بگین مقاومت چند اهمی هستش

لینک ارسال
خودش به طور اتوماتیک میره تو قسمت انتخاب interface بعد از اونجا که انتخاب میکنم ارور وصل نشدن به کامپورت رو میده فک کنم باید اون مقاومت رو وصل کنم میشه بگین مقاومت چند اهمی هستش

خدمت شما

انگار برای اندروید های 4.4.2 فقط همین مقاوت نیازه من اشتباه گفتم بالا

در ضمن نیازی نیست بعدا برش دارید ...

>http://forum.gsmhosting.com/vbb/f891/attention-uart-4-4-2-needs-soldering-1830484/

کابلتونم بررسی کنید چون انگار کابل این باکس هم معمولا مشکل داره ( مشکل من همین بود برای این ارور )

دانگل خوبیه ولی اعصاب خورد کنم هست @-)

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

سلام مجدد

ببنید این پست به دردتون میخوره شاید مشکل هم کابلتون باشه .... از کابل Spt هم می شه استفاده کرد (اگه اشتباه نکنم ))

I need 523k uart cable shematics plssss [ANSWERED] - GSM-Forum

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
سلام مجدد

ببنید این پست به دردتون میخوره شاید مشکل هم کابلتون باشه .... از کابل Spt هم می شه استفاده کرد (اگه اشتباه نکنم ))

I need 523k uart cable shematics plssss [ANSWERED] - GSM-Forum

ممنون از راهنماییتون گوشی رو درست کردم اما وقت نکردم اون مقاومت رو بزارم تست میکنم جواب میدم بازم ممنون.

لینک ارسال
ممنون از راهنماییتون گوشی رو درست کردم اما وقت نکردم اون مقاومت رو بزارم تست میکنم جواب میدم بازم ممنون.

سلام

ای کاش توضیح می دادید مشکل تون رو چه طور حل کردید برای افرادی که بعدا سرچ می کنند خوبه که تاپیک به نتیجه رسیده باشه

تشکر از همراهی شما دوس عزیز :x

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

نیازی به مقاومت نیست فقط یه قلق خاصی داره برای رایت سریال و سوپر ایمی که باهاش یکم کار کنید قلقش دستتون میاد...اول اسکن با usb و گذاشتن روی کام و وقتی پیغام وصل کردن داد گوشی رو جدا کنید به کام پورت وصل کنید و از اینترفیس برنامه کام پورت bst رو انتخاب کنید.....از باکس z3x هم میتونید بجای کام پورت bst استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...