رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش n5100

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان کسی فایل فلش فارسی 4 فایل سامسونگ n5100 این ورژن روداره لطف کنه؟ N5100XXDNH3

توی راپیدگیتور پیدا کردم ولی اجازه دانلود با دانلود منیجر رو نمیده تا شب باید بشینم پاش اگر قطع نشه.تازه مطمئن نیستم 4 فایل باشه.

ممنون

لینک ارسال
سلام

دوستان کسی فایل فلش فارسی 4 فایل سامسونگ n5100 این ورژن روداره لطف کنه؟ N5100XXDNH3

توی راپیدگیتور پیدا کردم ولی اجازه دانلود با دانلود منیجر رو نمیده تا شب باید بشینم پاش اگر قطع نشه.تازه مطمئن نیستم 4 فایل باشه.

ممنون

شهرام جان سلام

اگه رو آرمه فلش نمیخواد مشکلش چیزی دیگه ی است

رو ارمه؟

لینک ارسال

سلام احسان جان اره رو ارمه ای اف اس هم مشکل داره میدونم منتها گفتم شاید 4 فایله با پیت بزنم اوکی بشه چون باکس ندارم ای اف اس ریپیر کنم ضمن اینکه احتمال خرابی هارد هم میدم چون ظاهرا اصلا چیزی روش رایت نمیشه .میخواستم روتش کنم تا با برنامه ای اف اس رو ریپیر کنم منتها هر چی سی اف روت رو رایت میکنم اوکی میده ولی ریکاوری همون ریکاوری هست و روت هم نمیشه.

لینک ارسال

اره داداش efs مشکل داره

cfroot های جدید اون ریکاوری قبلی رو برمیگردونن

این ریکاوری رو از طریق اودین بزن ببین کمکت میکنه

دانلود ریکاوری استوک n5100

لینک ارسال

سلام .احسان جان ممنون از لطفت ولی طرف تبلت رو برد فکر کنم جای دیگه زیر قیمت داده بودند دیشب اومد بهانه کرد و گفت بعدا میارم منم که مشنگ اصلا نفهمیدم کسی قیمت خراب کرده.بهر حال ممنونم ازت داداش.

لینک ارسال

شهرام جان شما یه efs سالم روش رایت کن اگه بالا نیومد تنها راهش اینه که با bst defult efs کنی تا بالا بیاد بعد ترمیم imei کی.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...