به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

axar_mobile

حل مشکل دمای باتری سامسونگ j105h

پست های پیشنهاد شده

درود

حل مشکل دمای باتری در سامسونگ j105h

ابتدا آی سی شارژ لحیم سردی یا تعویض گردد ، در صورت جواب نگرفتن ،  سپس مقاومتهای NTC

امیدوارم به دردتون بخوره

115612733_samsungj105hNTCresistor47k.thumb.jpg.55821c07b3c573e20a634b7d0c85ef37.jpg

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلامم یه سوال نمیشه بجاش یه قطعه دیگه بذاریم حتما باید NTC باشه؟؟؟

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، s0maye گفته است :

سلامم یه سوال نمیشه بجاش یه قطعه دیگه بذاریم حتما باید NTC باشه؟؟؟

درود

بله حتما باید NTC  باشه ولی مدل مشابه هم جواب میده طبق تجربیات بنده ، البته از اساتید هم نظر بدن خیلی ممنون میشیم

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۹/۳ در 12:00، axar_mobile گفته است :

درود

حل مشکل دمای باتری در سامسونگ j105h

ابتدا آی سی شارژ لحیم سردی یا تعویض گردد ، در صورت جواب نگرفتن ،  سپس مقاومتهای NTC

امیدوارم به دردتون بخوره

115612733_samsungj105hNTCresistor47k.thumb.jpg.55821c07b3c573e20a634b7d0c85ef37.jpg

موفق باشید

آقا این پدر منو در آورد هرکاری میکنم بازم همینه ای سیو عوض کردم هر سه تا مقاومت ntc رو هم عوض کردم باز دمای باطری میده باطریم عوض کردم...... سوکتشم همینطور.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.