رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تغییر آی پی

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت اساتید و کاربران محترم

با توجه به اینکه شاید سوالم مربوط به این بخش نباشد اما در صورت دانستن جواب ممنون میشم بگید چگونه میشه از طریق هات اسپات و کانکت شدن به فی ل ت ر شکن اینترنت بدون ف ی ل تر را به دیگر دستگاه ها انتقال و به اشتراک بزاریم ؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 10 دقیقه قبل، majid20 گفته است :

با توجه به اینکه شاید سوالم مربوط به این بخش نباشد اما در صورت دانستن جواب ممنون میشم بگید چگونه میشه از طریق هات اسپات و کانکت شدن به فی ل ت ر شکن اینترنت بدون ف ی ل تر را به دیگر دستگاه ها انتقال و به اشتراک بزاریم ؟

چندین موضوع در این خصوص قبلا انتشار داده شده میتونید فقط یه کوچولو جستجو کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 10 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

چندین موضوع در این خصوص قبلا انتشار داده شده میتونید فقط یه کوچولو جستجو کنید

سلام

شرمنده ندیدم اگه امکان داره لینک های مربوطه را بدید ممنون میشم؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 13 ساعت قبل، majid20 گفته است :

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

درود

در این روش به کامپیوتر هم نیاز است اما من دنبال روشی هستم که کریو یا هر فی شکن دیگه ای را از داخل گوشی مبایل بهش کانکت که شدم اون (اینترنت آزاد که داخل مبایل به وجود میاد) را از طریق هات اسپات مبایل انتقال و به اشتراک بزارم با دیگر وسایل مانند تلویزیون یا رسیور  برای استفاده یوتیوب تورنت ... ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...