به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

رامین ملکی

مشکل در SMART CARD

پست های پیشنهاد شده

با سلام...فک کنم سیم کارت باکسی نیم سوز شده....

خیلی وقتا هنگام باز کردن نرم افزارهای باکس یه هووو درایوش جدا میشه از سیستم...و باید یه کم باهاش ور برم تا درست بشه...

کسی راهی میدونه که چجوری عوضش کنم...با برام یه سیم کارت جدید با همین مشخصات بفرستن؟؟؟؟؟ 

ویرایش شده توسط رامین ملکی

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، رامین ملکی گفته است :

خیلی وقتا هنگام باز کردن نرم افزارهای باکس یه هووو درایوش جدا میشه از سیستم...و باید یه کم باهاش ور برم تا درست بشه...

کسی راهی میدونه که چجوری عوضش کنم...با برام یه سیم کارت جدید با همین مشخصات بفرستن؟؟؟؟؟ 

نه بابا منم همین جوره درایورا قاطی میکنه 

z3x  و چمیرا یکسره خرابن 

لینک به ارسال

فقط smart card رد میکنه...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، رامین ملکی گفته است :

فقط smart card رد میکنه...

اره الان باز قاطی کرده نصبه 

لینک به ارسال
در در 18 دی 1397 در 09:21، رامین ملکی گفته است :

منم این مشکل رو دارم 
من کابلم عوض کردم سیستمم عوض کردم و.... باز این مشکل رو دارم

لینک به ارسال

;کسی راه حلی نداره؟؟؟؟

لینک به ارسال

منم شبیه این مشکل داشتن ولی برای setool با یک بار دراوردن سیم کارت و جا زدن دوباره اوکی شد 

* به طرز وحشتناکی آشکار شده است که تکنولوژی ما از انسانیت ما فراتر رفته است. *
آلبرت انیشتین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.