به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

gebal

در خواست کانت سرویس 1208

پست های پیشنهاد شده

مشتری گوشی اورد فارسی کنم فلش کردم حالا خطای کانت سرویس میده از لحاظ سخت افزاری چک کردم حل نشد

لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، gebal گفته است :

مشتری گوشی اورد فارسی کنم فلش کردم حالا خطای کانت سرویس میده از لحاظ سخت افزاری چک کردم حل نشد

لطفا راهنمایی کنید

خطای lcd دریافت نمیکنید تو فلش؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا هم هیچ

ای هیچ برای هیچ 

برهم مپیچ

لینک به ارسال

لاگ با باکس atf

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک به ارسال

درود عزیز شما اگه گوشی بعد از فلش این مشکل براش پیش اومده با atf از قسمت   imei and lock

گزینه unlock dct4 phone رو استفاده کنید درست میشه

موفق .

لینک به ارسال

تست کردم جواب نداد

لینک به ارسال
در در 8 دی 1397 در 12:07، gebal گفته است :

لطفا راهنمایی کنید

دادا با ورژن جدیدتر فایل تست کن.اگه با نرم افزار این مشکل به وجود اومده پس با نرم افزارم میره:Upside-Down_Face_Emoji_Icon_42x42:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.