به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

گوشی Samsung Galaxy Star (GT-S7262) با اندروید 4.1.2 مشتری آورده؛ که هر دو سیمکارت رو میشناسه (تو تنظیمات که میرم، مدیریت سیمکارت، شماره هر دو سیم رو میاره) اما آنتن نمیده. سریالش هم معتبر هست و تو سایت همتا ثبت شده و مشکل رجیستری نداره.

فلشم زدم فایده نداشت.

دوستان ممنون میشم کمک کنید و یه راه‌حلی بدید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام دوستان

هرکاری که به ذهنم رسید انجام دادم:

رایت EFS جدید، رایت CERT جدید، رایت فایل مودم جدید و...

و متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد. تا اینکه تو یوتوب متوجه شدم که این مشکل، تو این مدل با برداشتن کریستال و جایگزاری کریستال جدید حل میشه.

حالا سوالم اینه که امکانش هست از یه "مدل دیگه" گوشی یه کریستال بردارم و جایگزاری کنم یا اینکه باید حتما کریستال "همین مدل" باشه...

خواهش میکنم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.