رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سیاه شدن صفحه گوشی ال جی جی 3 و راه حل آن...

taheri59

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت تمامی دوستان و کسانی که این مطلب رو می خونند ...

یکی از سوالات متداول برای دوستانی که از گوشی ال جی جی 3 استفاده می کنند اینه که  بعد از یک مدت استفاده از این گوشی چرا صفحه سیاه میشه ، یا نگاتیوی میشه و بعد از چند ثانیه روشن میشه و یا باید کلید پاور رو چند دفعه بزنیم و در برخی موارد بعد از چند دقیقه چند ثانیه روشن میشه و ... 

دوستان خوبم من خودم هم از استفاده کننده های این مدل از برند ال جی هستم و مثل همه دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده ، من هم در گیرش بودم و کلی تعمیرگاه مجاز و غیر مجاز بردم و هیچکدام هم کاری نتونستن انجام بدن .

راه حلش رو کاملا اتفاقی خودم پیدا کردم و در مورد گوشی خودم اعمال کردم و الان دارم ازش استفاده می کنم البته به صورت کامل رفع عیب نشده ولی تعداد دفعات خاموشیش به تقریبا صفر رسیده است . لطفا گوشیاتون رو به یک رایانه وصل کنید و تمامی فایل های گوشیتون رو از اول باز کنید دونه دونه و فایل های اضافی رو پاک کنید و زمانی که به فایل کَش رسیدین بعد از پاک کردن تمامی کَش ها یکبار گوشیتون رو خاموش روشن بفرمایید و استفاده بفرمایید. 

ممنونم از زمانی که برای خواندن این مطلب گذاشتین در صورت جواب دادن این راه حل برای شما خوشحال میشم که تایید بفرمایید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...