رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

صندلی داغ این هفته با مدیر گل سایت جناب آقای ایلیا صوری

Anonymous

ارسال های توصیه شده

واقعا جالبه...من بهت افتخار میکنم ایلیا جان...با این سن کم پشتکارت فوق العاده بوده که تونستی به اینجا برسی...

من همیشه از دیدن آدمای موفق به وجد میام

سوالمم از ایلیای عزیز اینه که از کی تصمیم گرفتی این انجمن درست کنی و چی شد که به این فکر افتادی؟

لینک ارسال
  • پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت
واقعا جالبه...من بهت افتخار میکنم ایلیا جان...با این سن کم پشتکارت فوق العاده بوده که تونستی به اینجا برسی...

من همیشه از دیدن آدمای موفق به وجد میام

سوالمم از ایلیای عزیز اینه که از کی تصمیم گرفتی این انجمن درست کنی و چی شد که به این فکر افتادی؟

درود بر شما...

ما رو با تعاریفتون مفتخر کردین...در مورد سوالتون اینکه:

اینکه از کی به این فکر افتادم البته که یکم دیر جنبیدم ولی فروم ها هر روز بیشتر از روزهای دیگه میشه..اما متفاوتشون خیلی کمه ...

فکر اینکه فرومی با همبستگی و دلبستگی تعمیرکاران نسبت به همدیگه...و بالا بردن سطح کیفیتی و علم تعمیرکاران عزیز با اشتراک گذاری تجربیات و علمشون بدون چشم داشت...و همچنین عدالت و حفظ حریم فعالیت تعمیرکاران عزیز ...

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام به همه

ایلیا جان داداش اول خدا کمکت کنه وهمیشه آرزوی تندرستی برات دارم ایشاا... روزیت روز به روز بیشتر بشه

خب سوال:

عزیز چه جوری کارتو شروع کردی؟

کسی معرفی کرد بهت یا خودت علاقه داشتی؟

آموزشگاه رفتی یا شاگردی یا خودت یاد گرفتی؟؟

انگیزت واسه پیشرفتت چیه؟

و چند راه حل یا نصیحت هرچی اسمشو میذاری خودت بگو که سرلوح خودمون قرار بدیم پیشرفتمون بیشتر بشه

لینک ارسال

سلام

خسته نباشید به همه

ایلیا واقعا دمت گرم با این سن کم و شعور بالا

با این سطح فکریتون فکر میکردم حداقل 30 به بالا هستید

سطح فکریتون هم منظورم اینه فکر اینکه

فرومی با همبستگی و دلبستگی تعمیرکاران نسبت به همدیگه...و بالا بردن سطح کیفیتی و علم تعمیرکاران عزیز با اشتراک گذاری تجربیات و علمشون بدون چشم داشت...و همچنین عدالت و حفظ حریم فعالیت تعمیرکاران عزیز ...

از اینکه در کنار شما عزیزان هستم باعث افتخارم هست

ارزوی موفقیت برای همه مخصوصا ایلیا

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ایلیا جان

سرگرمی و خارج از کار تفریحت چیه؟>:D<

چه اهنگ و سبکی گوش میدی؟

سرگرمی خارج از کار وقت گذاشتن رو رام...:))

اهنگ های enriqu -inna-pitbull اینا رو دوس دارم مخالف اهنگای ایرانی هستم...

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...