رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

دو نکته مهم تجربی در هنگام فلش گوشی های سامسونگ

ارسال های توصیه شده

سلام

خواستم دو نکته تجربی که خیلی به درد همکاران زحمت کش میخوره رو تقدیمتون کنم

1-دیروز یه sm-g5520 اومد برای حل بعضی از مشکلات زیادش که با فلش تک فایل قابل حل بود.بنده هم تک فایل رو با z3x توی pda فلش کردم آخر سر اطلاعات طرف پرید و به زور یارو قانع شد که یه اتفاق غیر عمد بوده

رفتم فایل رو باز کردم چیزی به عنوان user data  هم نداشت.پس با مشتری اول توافق بکنید بعد فلش تک فایل کنید

2-یه مورد دیگه هم که دیروز پیش اومد این بود که مشتری c5000 آورده بود برای آپدیت به 7 بدون حذف اطلاعات.فایل بنده هم 5 فایل بود.به جای csc فایل home csc رو گزاشتم و فلش کردم.آخر سر سامسونگ دروغگو فایل user data رو گزاشته بود توی ap و اطلاعات داخل گوشی طرف پرید.شانس آوردم که بیشتر اطلاعاتش توی رم بود.پس روش 5 فایل جدید باز هم اعتمادی بهش نیست.هنگام فلش تیک user data رو بردارید

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

توی مدل های چینی این اتفاق شایع هستش

حتما پارتیشن هارو باید باz3x مشاهده کرد 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...