رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

درخواست آموزش آنپک سیستم اندروید 7

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

سلام و درود 

عنوان موضوع و متن موضوع متغیر است مشکل شما در آنپک (استخراج) و یا در ریپک (آرشیو) هست؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 42 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و درود 

عنوان موضوع و متن موضوع متغیر است مشکل شما در آنپک (استخراج) و یا در ریپک (آرشیو) هست؟

بله خواستم تصحیح کنم عنوان رو نشد.

چطور ریپک کنم

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

چه مشکلی دارید؟

معمولا اندروید 7 فایل system.img بالای 4 گیگ هستش که مشکل در آنپک و ریپک با برنامه هایی که ارائه دادین داره و من با سایگوین بازش کردم

حلا میخوام ریپک کنم ولی نمیشه با ابزار ها

و چون با اودین معمولا بعد از ریپک ارور میده میخوام با flashfire رایتش کنم .راهی برای ریپک system.img در اندروید 7 و بالای 4 گیگ وجود داره؟و اینکه چطور فایل system.img رو درست کنم که با flash fire رایت کنم؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 10 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

معمولا اندروید 7 فایل system.img بالای 4 گیگ هستش که مشکل در آنپک و ریپک با برنامه هایی که ارائه دادین داره و من با سایگوین بازش کردم

حلا میخوام ریپک کنم ولی نمیشه با ابزار ها

و چون با اودین معمولا بعد از ریپک ارور میده میخوام با flashfire رایتش کنم .راهی برای ریپک system.img در اندروید 7 و بالای 4 گیگ وجود داره؟و اینکه چطور فایل system.img رو درست کنم که با flash fire رایت کنم؟

مشکل شما عادی هست ولی من یک ابزار به زودی ارائه میدهم که میتونید ازش استفاده کنید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

مشکل شما عادی هست ولی من یک ابزار به زودی ارائه میدهم که میتونید ازش استفاده کنید

الان هیچ راهی نیست؟

چطور فایل برای رایت از flashfire درست کنم ایلیا جان؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 15 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

الان هیچ راهی نیست؟

چطور فایل برای رایت از flashfire درست کنم ایلیا جان؟

این نرم افزار چاین فایر برای موبایل هست شما فکر کنم ریپک میکنید ولی با اودین خطا میده درسته؟

شما با چه آموزشی ریپک میکنید لطفا قرار دهید 

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

این نرم افزار چاین فایر برای موبایل هست شما فکر کنم ریپک میکنید ولی با اودین خطا میده درسته؟

شما با چه آموزشی ریپک میکنید لطفا قرار دهید 

بله با هر ابزاری بگین تست کردم به بیت و کلا به همه نکاتی که زحمت کشیدین توجه کردم اندروید 7 که نشد ریپک کنم ولی برای 6 بازم ارور میده و رایت نمیشه

حالا میخوام با flashfire رایت کنم از گوشی

و اینکه گوشی هایی مثل g930v که نمیشه براشون رام درست کرد .فایل system.img رو از گوشی رایت کنم یعنی با flashfire

کلا آموزش ریپک اندروید 7 و روش ساخت فایل قابل فلش با flashfire رو خواستم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

بله با هر ابزاری بگین تست کردم به بیت و کلا به همه نکاتی که زحمت کشیدین توجه کردم اندروید 7 که نشد ریپک کنم ولی برای 6 بازم ارور میده و رایت نمیشه

حالا میخوام با flashfire رایت کنم از گوشی

و اینکه گوشی هایی مثل g930v که نمیشه براشون رام درست کرد .فایل system.img رو از گوشی رایت کنم یعنی با flashfire

کلا آموزش ریپک اندروید 7 و روش ساخت فایل قابل فلش با flashfire رو خواستم

دوست عزیز بجای اینکارا بهتره یک flashable.zip درست کنید 

لینک ارسال

ایلیا جان با flashfire زیپ رو رایت کنم؟چون مثلا برای مدل g930v یا g935v که کار میکنم بوتلودر بستس و نمیشه twrp رایت کرد.

با ابزارایی که هست و فایل زیپ درست میکنن وقت رایت از کاستوم ریکاوری ارور میدن.

یه فایل توی سایت پیدا کردم که گذاشته بودین عکس زیر

فایل ها رو داخل system قرار بدم و فایل زیپ رو ساین کنم حله؟

flashzip.png

ویرایش شده توسط ahmadnamdari
لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 17 ساعت قبل، ahmadnamdari گفته است :

ایلیا جان با flashfire زیپ رو رایت کنم؟چون مثلا برای مدل g930v یا g935v که کار میکنم بوتلودر بستس و نمیشه twrp رایت کرد.

با ابزارایی که هست و فایل زیپ درست میکنن وقت رایت از کاستوم ریکاوری ارور میدن.

یه فایل توی سایت پیدا کردم که گذاشته بودین عکس زیر

فایل ها رو داخل system قرار بدم و فایل زیپ رو ساین کنم حله؟

flashzip.png

داخلش قرار بدید و زیپ کنید نیازی به ساین نیست

لینک ارسال
در 43 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

داخلش قرار بدید و زیپ کنید نیازی به ساین نیست

ساین کنم مشکلی پیش نمیاد؟

یه مشکل که دارم اینجاس اگه اگه فایل زیپ رو روی بیلد نامبر دیگه ای فلش کنم روی لوگو میمونه حتی فایل فابریکی که هیچ تغییر ی ندادم . سوالم اینه لازمه فایل boot.img  رو در کنار پوشه system قرار بدم برای حل این مشکل یا راه حل دیگه ای داره؟

ممنون میشم به 2 تا سوالم جواب بدین

ویرایش شده توسط ahmadnamdari
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...