رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

در خواست راهنمایی برداشتن کد گوشی های کوالکام

ارسال های توصیه شده

درود بر شما

با دانگل cm2میتونید بشرطی که 9008شناسایی بشه اونوقت هم میتونید رید رایت و بقیه کارهارو انجام بدد البته بعضی از مدلها با کابل edl mode جواب میده

لینک ارسال
در 36 دقیقه قبل، reza_2344 گفته است :

درود بر شما

با دانگل cm2میتونید بشرطی که 9008شناسایی بشه اونوقت هم میتونید رید رایت و بقیه کارهارو انجام بدد البته بعضی از مدلها با کابل edl mode جواب میده

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت. من دانگل cm2 دارم (تازگیا خریدم) اما زیاد تو قسمت کوالکام  وارد نیستم . میتونی یکم واضح تر توضیح بدی. مثلا من یه هواوی p8 lite الان دارم  رمز داره  میتونی دقیق تر  راهنمای کنی ک چجوری رمزش بردارم ک اطلاعاتش پاک نشه ؟

ویرایش شده توسط alirez.harivandi
لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، alirez.harivandi گفته است :

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایت. من دانگل cm2 دارم (تازگیا خریدم) اما زیاد تو قسمت کوالکام  وارد نیستم . میتونی یکم واضح تر توضیح بدی. مثلا من یه هواوی p8 lite الان دارم  رمز داره  میتونی دقیق تر  راهنمای کنی ک چجوری رمزش بردارم ک اطلاعاتش پاک نشه ؟

درود بر شما

لبتدا درایور از لینک ساپورت دانلود کنید

InfinityBox_update_CM2QLM_Drivers_v1.00

بعد از نصب پوشه درایور باز و غایلهای ستاپ نصب کنید 

مچ کردن درایور هر برندیم اذیت خودشو داره که بهترین لینک من اینو پیشنهاد میکنم با چیز شکن

امیدوارم مفید باشه

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، reza_2344 گفته است :

درود بر شما

لبتدا درایور از لینک ساپورت دانلود کنید

InfinityBox_update_CM2QLM_Drivers_v1.00

بعد از نصب پوشه درایور باز و غایلهای ستاپ نصب کنید 

مچ کردن درایور هر برندیم اذیت خودشو داره که بهترین لینک من اینو پیشنهاد میکنم با چیز شکن

امیدوارم مفید باشه

درود خدمت شما . 

دوست عزیز . برنامه رو نصب کردم برای برداشتن رمز الان چیکار کنم ؟ طبق این تصویر ک میذارم راهنمای کنید ممنون 

Capture.JPG

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، alirez.harivandi گفته است :

دوست عزیزپردازنده p8  لایت کوالکام نیست  hi silicon  هسش

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

دوست عزیز p8 lite پرداازنده کوالکام نیست 

نمیتونید با cm2 سرویس دهی کنید

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...