رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

تمدید اعتبار واتس اپ

ارسال های توصیه شده

همتون با برنامه محبوب واتساپ دیگه اشنا هستید

این برنامه برای سال اول رایگان هست و برای سال های بعدی باید مبلغی بپردازید

ولی خب قصد دارم ترفندی رو بگم به صورت رایگان برای یکسال میتونید این برنامه محبوب رو تمدید کنید!!!

مرحله اول- این برنامه رو دانلود کنید . نصب کنید Genymotion Site - Downloads (برنامه فوق یه شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر میباشد)

نکته: باید حتما توی سایتش عوض بشید؛بعد برای وارد شدن به برنامه login نیاز میشه

مرحله دوم- بعد از نصب برنامه و اجرا ازتون میخواد که یه مدل گوشی رو انتخاب کنید که من نوت3 رو انتخاب کردم شما هم همینو انتخاب کنید

بعدش دوباره شروع به دانلود میکنه و بعدش که تموم شد میتونید وارد نسخه اندروید نوت3 بشید

مرحله سوم-نرم افزار واتساپ رو روی گوشی خودتون به صورت کامل حذف کنید؛سپس اخرین نسخه رو از وبسایتش دانلود کنید و توی نرم افزار فوق نصب کنید(برای نصب هر بازی یا نرم افزاری کافیه فقط فایل apk رو داخل برنامه drag کنید)

بعدش وارد واتساپ بشید و شماره موبایلتون رو بدید یه کدی به گوشیتون ارسال میشه،خب صبر کنید تا تایمی که توی برنامه زده تموم بشه و بعد اون کد رو وارد کنید و ادامه رو بزنید

خب تبریک میگم یکسال واتساپ شما تمدید شد به همین راحتی!!

حالا میتونید دوباره برنامه رو توی گوشی نصب کنید و لذت ببرید

این روش 100 تضمینی هست و روی چند تا شماره مختلف تست کردم و 100% جواب داد

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• سلام!

کاربران گرامی!

شما در حال استفاده از این وب سایت به صورت مهمان هستید، برای استفاده از امکانات کامل و تبادل اطلاعات به حساب کاربری خود وارد شوید و یا ثبت نام کنید.

• معرفی به یک دوست

تالار جی اس ام دولوپرز رو دوست داری ؟ همین حالا به دوستت معرفی کن!
  • بیشترین ارسال کنندگان

• اضافه کردن...