رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست آموزش ویرایش فایل boot.img جهت حذف پسورد در حالت frp on

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همکاران عزیز.بنده به دنبال روشی هستم که متناسب با ریکاوری گوشی با همون باینری فایل دانلود میشه و فایل boot.img کشیده میشه بیرون و یک سری ویرایش ها روش انجام میشه

و دوباره رایت میشه رو گوشی و گوشی بدون پسورد میاد بالا.البته این کار رو با باکس بلدم ولی دنبال روش بدون باکس هستم اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم

لینک ارسال

:34::u_1f61f: این متد مختص تیم جی اس ام دولوپرز هست و فکر نکنم اموزش داده بشه

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

پس اینجا چی یاد میدند برادر؟

من پا گذاشتم تو این سایت فقط به خاطر اینکه اموزشهاش تخصصی تر از انجمن های دیگست

اگر قرار باشه اینو یاد ندن که فر قی نمیکنه با جاهای دیگه.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

پس اینجا چی یاد میدند برادر؟

من پا گذاشتم تو این سایت فقط به خاطر اینکه اموزشهاش تخصصی تر از انجمن های دیگست

اگر قرار باشه اینو یاد ندن که فر قی نمیکنه با جاهای دیگه.

درود عزیز

لطفا از ادبیات خوبی برای مطرح کردن سوال یا مشکلتون استفاده کنید اینکه اینجا چی یاد میدن اینجا خیلی چیزا یاد میگیرن اعضای سایت و باهم تبادل اطلاعات دارند.

اون چیزی که شما دنبالشید ما روزها برای کشف این باگ در رام زحمت کشیدیم و به نتیجه رسیدیم اینکه متد ما توسط یه عده از کسانی با شکافتن سورس فایل دزدیده دلیل بر این نیست که شما هم دنبال این کار باشید

واقعا کشور ما در اینجور مسائل جای خیلی کوچیکیه همه مردم چشمش به کار این و اونه تا یه وقت اگه چیز جدیدی ارائه شد یا کپی کنند یا از طرح کار سواستفاده بکنن

ما از این متد نتونستیم زحمتی که براش کشیده بودیم به اندازه کافی سود کنیم بخاطر مسائلی که در بالا ذکر کردم

ریپ محصول و دور زدن کپی رایت هیچوقت کار درستی نبوده و از شما هم خواهشمندم دنبال اینکار نرید چون ما قطعا راضی نیستیم

اگر برای بدست آوردن کار جدیدی تلاش کنید ما حاضریم همه جوره شما را راهنمایی کنیم ولی اینکه بخواید کار کسی رو ریپ کنید از راهنمایی معذوریم

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

دوست عزیز بنده نه دنبال ریپ کردن کار کسی هستم و نه دنبال دزدیدن طرح کسی و تو سایت منتشر کردن به اسم خودم و فروختن.

بنده فقط و فقط یک نرم افزار کار علاقه مند به مسائل روز هستم و فقط دنبال **شرفت نه دنبال دزدی و ک** و کسب سود.

بنده اگر قرار بود فایلی رو بشکافم و کشف کنم 100 باره این کار رو کرده بودم دوست عزیز **قدر د**شش رو دارم.ولی بنده دنبال

شخصی هستم که این متد رو بهم اموزش بده و بنده هم هزینشو پرداخت میکنم چون بنده میدونم طرف برای کشف این متد زحمت کشیده

و باید دسترنج زحمتشو دریافت کنه.بنده نه وابسته به سایتی نه وابسته به هیچ **جمن و گروهی نیستم.دنبال **شرفت و ترقی هستم

اگر امک**ش هست هزینه پرداخت میکنم اموزش بدید اگر امکانش نیست هم اعلام کنید لطفا.بهتره مبلغ رو خودتون دریافت کنید

و اموزش بدید که این متد رو کشف کردید نه کسی که ک** کرده.مطمئن باشید من دنبال این متد خواهم رفت چون

به شدت بهش علاقه مندم.بنده هزینه رو پرداخت میکنم به شما یا هر کس دیگه برام هیچ فرقی نمیکنه چون فقط دنبال

یادگیریشم.اولویت با شماست که زحمتش رو کشیدید جوابتون منفی باشه و از شما ناامید بشم دنبال شخص دیگه ای میرم.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

دوست عزیز بنده نه دنبال ریپ کردن کار کسی هستم و نه دنبال دزدیدن طرح کسی و تو سایت منتشر کردن به اسم خودم و فروختن.

بنده فقط و فقط یک نرم افزار کار علاقه مند به مسائل روز هستم و فقط دنبال **شرفت نه دنبال دزدی و ک** و کسب سود.

بنده اگر قرار بود فایلی رو بشکافم و کشف کنم 100 باره این کار رو کرده بودم دوست عزیز **قدر د**شش رو دارم.ولی بنده دنبال

شخصی هستم که این متد رو بهم اموزش بده و بنده هم هزینشو پرداخت میکنم چون بنده میدونم طرف برای کشف این متد زحمت کشیده

و باید دسترنج زحمتشو دریافت کنه.بنده نه وابسته به سایتی نه وابسته به هیچ **جمن و گروهی نیستم.دنبال **شرفت و ترقی هستم

اگر امک**ش هست هزینه پرداخت میکنم اموزش بدید اگر امکانش نیست هم اعلام کنید لطفا.بهتره مبلغ رو خودتون دریافت کنید

و اموزش بدید که این متد رو کشف کردید نه کسی که ک** کرده.مطمئن باشید من دنبال این متد خواهم رفت چون

به شدت بهش علاقه مندم.بنده هزینه رو پرداخت میکنم به شما یا هر کس دیگه برام هیچ فرقی نمیکنه چون فقط دنبال

یادگیریشم.اولویت با شماست که زحمتش رو کشیدید جوابتون منفی باشه و از شما ناامید بشم دنبال شخص دیگه ای میرم.

دوست عزیز

یاد گیری دست آورد کسی از کسی که زحمت اون شخص رو دزدیده؟ این کجاش شرافتمندانه هست؟

چرا روی موضوعی که صاحب آن موضوع راضی به نشر آن نیست تاکید میکنید که یاد بگیرید. ما بارها مطرح کردیم و باز هم مطرح میکنیم ما راضی نیستیم کسی از طرح کارمون کسی استفاده کنه شما چرا انقدر تاکید به استفاده دارید این نهایت بی احترامی به حقوق توسعه دهنده هاست

به هر حال بنده اتمام حجت میکنم و امیدوارم سعی کنید کار جدیدی ارائه بدید نه اینکه کاری که قبلا کشف و منتشر شده را یاد بگیرید و صد البته دنبال اینکار رفتن یعنی ضربه زدن به دست آورد اون شخص و به همین جهت هست که هیچوقت پیشرفت نمیکنیم چون اینکارها باعث دلسردی آدم میشه چون استقبال ها یه عده کپی کار هستند تا مصرف کننده

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

از سمت ما این آموزش با هر هزینه ای داده نمیشه

میتونید دنبال شخص دیگه ای برید

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...