رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حذف frp اندروید 7 بدون باکس بدون دانگرید ساپورت تمامی مدل ها

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوستان عزیز برای هر اپدیتی و هر گوشی باگ خاص خودش هست یک اموزش یا یک راه حل رو همه مدلها جواب نمیده من خودم شخصا frp ها رو بر حسب تجربه یاد گرفتم ک رو کدوم سری و کدوم لول سکوریتی کدوم روش جواب میده مثلا باگ اس ام اس برای اندروید هفت g610 جواب نمیده اما رو s7 جواب میده ریل ترم برای سری a اندروید 7 جواب میده پس دقت کنید هر گوشی و هر مدلی با هر ورژن اندرویدی و هر لول سکوریتی روش منحصر بفرد خودش رو میطلبه و مشخصا یک روش رو همه جوابگو نخواهد بود

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
دوستان عزیز برای هر اپدیتی و هر گوشی باگ خاص خودش هست یک اموزش یا یک راه حل رو همه مدلها جواب نمیده من خودم شخصا frp ها رو بر حسب تجربه یاد گرفتم ک رو کدوم سری و کدوم لول سکوریتی کدوم روش جواب میده مثلا باگ اس ام اس برای اندروید هفت g610 جواب نمیده اما رو s7 جواب میده ریل ترم برای سری a اندروید 7 جواب میده پس دقت کنید هر گوشی و هر مدلی با هر ورژن اندرویدی و هر لول سکوریتی روش منحصر بفرد خودش رو میطلبه و مشخصا یک روش رو همه جوابگو نخواهد بود

دوستان اگه frp گوشی بای پس می کنید

قبل از شروع عملیات مدل گوشی و اسم رام و کد منطقه یاداشت کنید و در انجمن قید کنید

چون هر رامی دارای پچ امنیتی است که می توانید از سایت سام موبایل رام پیدا کنید

مثلا نوشته

Security Patch Level 2017-08-01

که این مدل رام ها با دانگرید به اندروید شش حل می شوند

لینک ارسال
*******گزینه ضبط مکالمه نمیاد

باید رام منطقه خاصی رو نصب کنیم؟؟؟

روی گوشی a510fd با اندروید 7 و رام منقطه خاورمیانه (ایران) جواب نداد.

دوست عزیز من دیروز یه a510FD داشتم آندروید 7 بود با دانگرید به اندروید 6.0.1 اوکی کردم ....... دانگرید کن به 6.0.1 بعد با روش سیم پین دار اوکی کن درضمن بعدش میتونی به آندروید 7.0 اپدیت کنی

لینک ارسال

باگ ضبط تماس کمه رو گوشیها اگه sms بیاد از اون استفاده کنید..امروز یدونه داشتم کلا بعد تماس نه اس ام اس نه ضبط کلا تماس رو بسته بودش

اینم بگم اندورید 8 که قرار بیاد یکی از قابلیتهاش اینه که کلا دانگرید نمیشه الفاتحه

لینک ارسال
محسن جان اینطور که معلومه فقط بصورت انلاین میشه برداشت

خخخخخخخخ

اطلاعات در مورد این قابلیت عدم دانگرید مثل بوتلودر هستش

http://forum.gsm-developers.com/thread16356.html#post63838

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...