رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بوت لوپ n920p

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز اگه از efs بکاپ دارید روش رایت کنید درست میشه اگه بکاپ نگرفتید با باکس z3x یا octaplus راحت میتونید مشکلتون رو حل کنید

اگه باکس ندارید از فیلم زیر استفاده کنید و کرک باکس اکتاپلاس رو نصب کنید و براحتی سریال رو ترمیم کنید

تنها زمانی قادریم از بالا به کسی نگاه کنیم که بخواهیم او را از زمین بلند کنیم

لینک ارسال
  • پاسخ 37
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
دوست عزیز اگه از efs بکاپ دارید روش رایت کنید درست میشه اگه بکاپ نگرفتید با باکس z3x یا octaplus راحت میتونید مشکلتون رو حل کنید

اگه باکس ندارید از فیلم زیر استفاده کنید و کرک باکس اکتاپلاس رو نصب کنید و براحتی سریال رو ترمیم کنید

بکاپ efs نمیدونم چیه داداش من ایشون کاربر خانگی و برای حل مشکل پست مدیرای محترم کاربرای گرامی هرکس که پست میزنه نباید جوابشو داد واقعا حرف اون دوستمون قبول دارم که میگه واسه شغلم احساس خطر میکنیم

شرط ورود به سایت 10 پست مفید از ساده ترین کارهای نرم افزاری من موندم چرا دارید این اقا رو راهنمایی کنید

یک زمانی من میرفتم مغازه از وایپ کردن فقط 200 تومن کاسب میشدم الان روزی 20 تومن کار نمیکنم اطلاعات کارمون به هرکس نگید با این کار سطح علمی جامع زیاد نمیشه فقط خیلیها از نون خوردن میفتن

به خدا این راه رسمش نیست

چند روز پیش جای نشسته بودم گوشی یارو قفل شده بود پرسید کی بیام مغازت فلشش کنی قفل شده یکی از ته مجلس واسه خودنمایی یا هرچیزی بلند شد باطری در اورد یک وایپ کرد داد بهش اخرشم به شوخی پرید گفت به جا 10 تومن 5تومنش بده به من

خدایش در حق هم ظلم نکنیم

شما برو پیش یک دکتر بزنه ناقصتم بکنه بری پیش بعدی پشت قبلیه بدشو نمگیره چرا میدونه اگر رازشو گفت فردا بدترش سرش میاد بیاید هوای همدیگرو داشته باشم ببخشید دلم پر بود گفتم خالیش کنم

این حدیثی که تو امضای منه رو بخونید علم یاد بده ولی به اهلش

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
بکاپ efs نمیدونم چیه داداش من ایشون کاربر خانگی و برای حل مشکل پست مدیرای محترم کاربرای گرامی هرکس که پست میزنه نباید جوابشو داد واقعا حرف اون دوستمون قبول دارم که میگه واسه شغلم احساس خطر میکنیم

شرط ورود به سایت 10 پست مفید از ساده ترین کارهای نرم افزاری من موندم چرا دارید این اقا رو راهنمایی کنید

یک زمانی من میرفتم مغازه از وایپ کردن فقط 200 تومن کاسب میشدم الان روزی 20 تومن کار نمیکنم اطلاعات کارمون به هرکس نگید با این کار سطح علمی جامع زیاد نمیشه فقط خیلیها از نون خوردن میفتن

به خدا این راه رسمش نیست

چند روز پیش جای نشسته بودم گوشی یارو قفل شده بود پرسید کی بیام مغازت فلشش کنی قفل شده یکی از ته مجلس واسه خودنمایی یا هرچیزی بلند شد باطری در اورد یک وایپ کرد داد بهش اخرشم به شوخی پرید گفت به جا 10 تومن 5تومنش بده به من

خدایش در حق هم ظلم نکنیم

شما برو پیش یک دکتر بزنه ناقصتم بکنه بری پیش بعدی پشت قبلیه بدشو نمگیره چرا میدونه اگر رازشو گفت فردا بدترش سرش میاد بیاید هوای همدیگرو داشته باشم ببخشید دلم پر بود گفتم خالیش کنم

این حدیثی که تو امضای منه رو بخونید علم یاد بده ولی به اهلش

عزیزم خودتو ناراحت نکن مهربون

شما youtube میدونی چیه برو ی سر بزن از شیر مرغ تا جون ادمیزاد توش پیدا میشه

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال

شما اگر با یو تیو پ مشکلت حل میشد 6 روز این پست نمیزدی در ضمن از کلمات و سایت های فیلتر شده استفاده نکن باعث مشکل واسه انجمن میشی وقتی میری جای ثبت نام میکنی قانونیشو بخون موفق باشی یاعلی

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

باسلام به دوست عزیزلطفالحن حرف زدن خودتون روبدونیدافرادی داخل این انجمن هستن که صبح تاشب تمام تجربه های شخصی وگران بهائ خودشون روبی منت برای افرادی مثل شما به رایگان نشرمیدن وشمابه جای دکمه تشکراومدی میگی یوتیوب چیه حتی هنوزنتونستی مشکلت روباراهنمایی اساتیدحل کنی اینم بگم مشکلت کلا تو3ساعت حل میشه درضمن خوشحال میشم نتیجه کاری خودتون روبه اشراک بزاری تابدونیم شمادرحال حاضردرچه مرحله ای ازکارهستین باتشکراعلام نتیجه کنیدتاموضوع بسته بشه.

با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند .

به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده .

لینک ارسال
باسلام به دوست عزیزلطفالحن حرف زدن خودتون روبدونیدافرادی داخل این انجمن هستن که صبح تاشب تمام تجربه های شخصی وگران بهائ خودشون روبی منت برای افرادی مثل شما به رایگان نشرمیدن وشمابه جای دکمه تشکراومدی میگی یوتیوب چیه حتی هنوزنتونسیتی مشکلت روباراهنمایی اساتیدحل کنی اینم بگم مشکلت کلا تو3ساعت حل میشه درضمن خوشحال میشم نتیجه کاری خودتون روبه اشراک بزاری تابدونیم شمادرحال حاضردرچه مرحله ای ازکارهستین باتشکراعلام نتیجه کنیدتاموضوع بسته بشه.

دوست گرامی شما اگ توجه کنید من هم تشکر زدم هم افزودن امتیاز و هم اگ ببینین کلی تشکر کردم و معذرت خواهی برای اذیت کردن

گوشی روشن شده با اندروید 7 ولی آنتن ندارم

لینک ارسال

دوستان بحث خارج از تایپیک انجام ندین خواهشا

مشکل شما هم فقط با رایت سرت درست میشه با باکس... خودم پیش اومده حل کردم راه دیگه ای نداره خود همکاران نرم افزار کار هم براشون سخت این مدل چون خیلی بدقلق هست

پس اگه باکس ندارید برای حل مشکل زیاد وقتتون رو حروم نکنید چون نمیشه من باب تجربه ای که با این گوشی داشتم هم دارم میگم خدمتتون موفق باشید

کد زیر رو هم تست کنید شاید آنتن برگرده شاید اگه نشد فقط راه حل بالا جواب میده رایت سرت روی کامبنیشن

##72786#

لینک ارسال
دوستان بحث خارج از تایپیک انجام ندین خواهشا

مشکل شما هم فقط با رایت سرت درست میشه با باکس... خودم پیش اومده حل کردم راه دیگه ای نداره خود همکاران نرم افزار کار هم براشون سخت این مدل چون خیلی بدقلق هست

پس اگه باکس ندارید برای حل مشکل زیاد وقتتون رو حروم نکنید چون نمیشه من باب تجربه ای که با این گوشی داشتم هم دارم میگم خدمتتون موفق باشید

کد زیر رو هم تست کنید شاید آنتن برگرده شاید اگه نشد فقط راه حل بالا جواب میده رایت سرت روی کامبنیشن

##72786#

چشم ممنون از پاسخگویی بی منت و بی دریغتون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...