رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

عدم حذف tuchwizو systemuiبعد از حذف

ارسال های توصیه شده

باسلام

تاچ ویز و سیستم یو ای رو حذف کردم برا برداشتن قفل حذف شدن ولی پترن سر جاشه چندین بار روشن خاموش کردم ولی پترن نرفت رو ارم هم نرفت؟؟؟؟

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال

سلام .تاچ ویز رو که حذف میکنی یه لانچر دیگه جاش بزار باهمون اسم .مثلا گولانچر بزار اسمش رو تعغیر بده به همون فایل تاچ ویز که حذف میکنی

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
سلام .تاچ ویز رو که حذف میکنی یه لانچر دیگه جاش بزار باهمون اسم .مثلا گولانچر بزار اسمش رو تعغیر بده به همون فایل تاچ ویز که حذف میکنی

تمام این کارا انجام دادم نشده بازم سر جاشه

لینک ارسال

یه روش پیدا کردم برا برداشتن قفل و با این روش تمام فایل های keyرو تونسم حذف کنم تاچ ویز حذف کردم سیستم یو ای حذف کردم ولی قفل سرجاشه خیلی برام عجیبه اصلا این قفله هم کمی متفاوته ولی مطمعن هستم که مال خود گوشی هست

[ATTACH=CONFIG]1115[/ATTACH]

لینک ارسال

اگه قفل یه برنامه باشه توی حالت safe mod غیر فعال میشه .امتحان کنید.توی مسیری هم که فایلهای key رو حذف کردین فایلهای با نام locksetting.db رو هم حذف کنید.امیدوارم نتیجه بده

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
یه روش پیدا کردم برا برداشتن قفل و با این روش تمام فایل های keyرو تونسم حذف کنم تاچ ویز حذف کردم سیستم یو ای حذف کردم ولی قفل سرجاشه خیلی برام عجیبه اصلا این قفله هم کمی متفاوته ولی مطمعن هستم که مال خود گوشی هست

[ATTACH=CONFIG]1115[/ATTACH]

از چه روشی استفاده کردید؟ همه رو پاک کردید؟

این قفل مربوط به انکریپ حافظه هست قبل لود شدن کامل گوشی درجا میاد برای دسترسی به حافظه تا جایی که من میدونم به غیر فرمت کردن نمیشه این قفلو دور زد

لینک ارسال
اگه قفل یه برنامه باشه توی حالت safe mod غیر فعال میشه .امتحان کنید.توی مسیری هم که فایلهای key رو حذف کردین فایلهای با نام locksetting.db رو هم حذف کنید.امیدوارم نتیجه بده

اصلا کا پوشه رو پاک کردم بازم این قفله در میاد فکر کنم تو فایل بوت باید باشه نمیشه بوت ادیت شده بزنم روش؟

لینک ارسال

به گفته اقا محسن احتمالا قفل encrypt بوت باشه که معمولا وقتی فایل adb enable رایت میشه ایجاد میشه البته من تا حالا ندیدم بصورت الگو باشه همش پین بوده که تنها راهش فرمت هست.شما کرنل حذف پترن هم میتونید بسازید و تست کنید

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
به گفته اقا محسن احتمالا قفل encrypt بوت باشه که معمولا وقتی فایل adb enable رایت میشه ایجاد میشه البته من تا حالا ندیدم بصورت الگو باشه همش پین بوده که تنها راهش فرمت هست.شما کرنل حذف پترن هم میتونید بسازید و تست کنید

من رام استخراج کردم فایل های قفل رو پاک کردم رو ویندوز و دوباره ریستور کردم رو گوشی حالا من بوت رو هم استخراج کردم میشه تو بوت فایل مربوط به این قفل رو حذف کنم و ریستور کنم؟؟؟؟؟

لینک ارسال

منم منظورم همین بود ولی تاحالا خودم امتحان نکردم .ولی معمولا تا حافظه داخلی فرمت نشه راه نمیوفته شما امتحان کنید و اعلام نتیجه هم کنید

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...