رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل a520f -dm verity-failed to mount /data (invalid argument)

ارسال های توصیه شده

سلام

من بعدازروت کردن گوشی وانروت کردن اون به مشکل زیربرخوردکردم

ابتداگوشی روبه روش زیرروت کردم

آموزش نصب ریکاوری و روت گوشی گلکسی A5 2017

وبعدش تصمیم گرفتم که گوشی روانروت کنم یه قسمت هایی ازکارانروت روکسی دیگه انجام دادومن دقیقانمی دونم چیکارکرد

بعدش خودم برای صفرکردن ناکس اومدم وگوشی روبافریم رسمی منتهابااپدیت جدیدفلش کردم (بابرنامه ادین)بخیال اینکه بااین کاراناکس صفرمیشه

ولی خب همچین اتفاقی نیافتادوهمه ی این کارابدلیل نااگاهی انجام شدوبه توصیه ی افرادناآگاه!الان گوشی مشکل خاصی نداره وخوب کارمیکنه

ولی میخواستم اگه بشه این مشکلاتی که وجودداره روبرطرف کنم.این عکس نرم افزارگوشی هست قبل ازروت

http://uupload.ir/files/mpnw_untitled.png

واین بعدازفلش فریم رسمی

http://uupload.ir/files/t22_rom2.jpg

واین هم عکس زمانی که واردریکاوری میشیم بعدازفلش فریم رسمی

http://uupload.ir/files/xget_untitlvvved.png

http://uupload.ir/files/5ef6_untitvffgled.png

این هم آدرس دانلودفریم رسمی

https://samsung-firmware.org/model/SM-A520F/region/XSG/

درضمن بااون فریمی که نام thrنوشته هم فلش کردم همینجوره.فرقی باهم ندارن.

خلاصه آیامیشه این ارورروبرطرف کردوهمچنین میشه ناکس روصفرکرد؟لطفاراهنمایی کنید.باسپاس

ویرایش شده توسط amirrad
لینک ارسال
  • مدیر ارشد

دوست عزیز نیاز به حساسیت نیست

توی ریکاوری دیتا مانت نمیشه و خطای دیتا رو میاره

ولی اگه میخواید حل شه مشکل :

twrp نصب کنید

super su فلش کنید

بعد از روت شدن کامل دستگاه گوشی رو با یه تک فایل رسمی فلش کنید و نهایتا وایپ

اعلام نتیجه فراموش نشه

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
Cfroot بزن تمام

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

با این کار گوشیشون دچار بوت لوپ میشه چون دیتا مانت نیست

در ضمن گوشیشون روت میشه که ایشون نمیخوان روت باشه

لینک ارسال
دوست عزیز نیاز به حساسیت نیست

توی ریکاوری دیتا مانت نمیشه و خطای دیتا رو میاره

ولی اگه میخواید حل شه مشکل :

twrp نصب کنید

super su فلش کنید

بعد از روت شدن کامل دستگاه گوشی رو با یه تک فایل رسمی فلش کنید و نهایتا وایپ

اعلام نتیجه فراموش نشه

سلام

چندتاسوال

اول اینکه این روش کدوم مشکلات روبرطرف میکنه یعنی ناکس هم صفرمیشه؟اصلامیشه ناکس روصفرکرد؟

دوم این روش چنددرصدجواب میده؟آخه جوری صحبت کردیدکه انگارمطمین نیستید؟

آخه خیلی دراین موردسرچ کردم وچیزی پیدانکردم حتی درفروم های انگلیسی.یجورایی خسته شدم.

سوم تک فایل روازکجاگیربیارم هرجامیرم چهارفایل گذاشتن!

چهارم دکمه تشکراین صفحه کجاست چراواسه من نمایش داده نمیشه؟درضمن این فروم خیلی اذیت میکنه هرباری که واردمیشم بطوراتوماتیک خارجم میکنه ودومرتبه بایدواردبشم.(مرورگرفایرفاکس52)

درموردحساسیت بایدبگم من حساسیتی ندارم فروشنده هادنبال بهونه میگردن.من اشتباه کردم که به این سرعت گوشی روروتش کردم حداقل بایدیک ماه صبرمیکردم اینجوری واسه هرمشکلی به فروشنده مراجعه کنم یه بهونه داره.

درپایان سپاس ازاینکه وقت میزارین.

لینک ارسال
سلام

چندتاسوال

اول اینکه این روش کدوم مشکلات روبرطرف میکنه یعنی ناکس هم صفرواسه هرمشکلی به فروشنده مراجعه کنم یه بهونه داره.

جالبه!تااین پست روگذاشتم دکمه ی تشکرفعال شد

لینک ارسال
سلام

چندتاسوال

اول اینکه این روش کدوم مشکلات روبرطرف میکنه یعنی ناکس هم صفرمیشه؟اصلامیشه ناکس روصفرکرد؟

آخه خیلی دراین موردسرچ کردم وچیزی پیدانکردم حتی درفروم های انگلیسی.یجورایی خسته شدم.

چهارم دکمه تشکراین صفحه کجاست چراواسه من نمایش داده نمیشه؟درضمن این فروم خیلی اذیت میکنه هرباری که واردمیشم بطوراتوماتیک خارجم میکنه ودومرتبه بایدواردبشم.(مرورگرفایرفاکس52)

درموردحساسیت بایدبگم من حساسیتی ندارم فروشنده هادنبال بهونه میگردن.من اشتباه کردم که به این سرعت گوشی روروتش کردم حداقل بایدیک ماه صبرمیکردم اینجوری واسه هرمشکلی به فروشنده مراجعه کنم یه بهونه داره.

سلام فروم رو پری شب مدیر ارتقا داده یبار کش مرورگر رو پاک کنید مشکلی نداره

برای چی می خواهید ناکس رو برگردونید بی خیالش بشید اگه گارانتی دارید دیگه رفته...همون چهار فایل فقط فایل ap رو بزنید

لینک ارسال
دوستان میخواستم بدونم چرادیتامانت نمیشه؟دلیل این اتفاق چیه؟

اصلاضرورتی داره که درستش کنم چون گوشی بدون هیچ مشکلی داره کارمیکنه!

گوشیهای جدید همه اینطور هستن دیتا را انکریپت میکنه شرکت برای امنیت بهتر اگه کتر میکنه گوشی مشکلی ندارید

لینک ارسال
  • مدیر ارشد
سلام

چندتاسوال

درود ناکس به هیچ عنوان صفر نمیشه (فعلا راه حلی نیست که بشه دورش زد)

روی مدل دیگه تست کردم و جواب گرفتم شما به جا تک فایل چهارفایل بزن چه بهتر

لینک ارسال
درود ناکس به هیچ عنوان صفر نمیشه (فعلا راه حلی نیست که بشه دورش زد) روی مدل دیگه تست کردم و جواب گرفتم شما به جا تک فایل چهارفایل بزن چه بهتر
گوشیهای جدید همه اینطور هستن دیتا را انکریپت میکنه شرکت برای امنیت بهتر اگه کتر میکنه گوشی مشکلی ندارید

ببخشیداینقدسوال میپرسم

آیادرکارهای زیرهم ناکس یک میشه؟

1-زدن فریم کشوردیگه بجای فریم اصلی؟

2-دانگریدفریم گوشی(فریم اصلی منتهاورژن پایین تر)؟

3-عوض کردن ریکاروی استوک گوشی باکاستوم؟ .

.

منظورتون روازاینکریپت نفهمیدم!معنیش رومی دونم که میشه رمزگذاری ولی چرامانت نمیشه چه کارهای باگوشی انجام بدیم این اتفاق میفته؟یعنی مانت نمیشه؟ . .

.

.

اگه فکرمیکنیدجوابش طولانیه هرجامطلبی دراین زمینه هست لطفاآدرس بدید.باسپاس

ویرایش شده توسط amirrad
لینک ارسال
  • مدیر ارشد

فریمور رسمی هر منطقه ای ناکس رو یک نمیکنه

در مورد دانگرید مطمئن نیستم

تغییر ریکاوری هم ناکس تغغیر پیدا میکنه 100 درصد

انکریپت مختص چن مدل از گوشی های سامسونگه که اجازه مانت دیتا رو توی twrp نمیده مگه اینکه یکبار دیتا فرمت بشه(توی بعضی از مدلا)

لینک ارسال
فریمور رسمی هر منطقه ای ناکس رو یک نمیکنه

در مورد دانگرید مطمئن نیستم

تغییر ریکاوری هم ناکس تغغیر پیدا میکنه 100 درصد

انکریپت مختص چن مدل از گوشی های سامسونگه که اجازه مانت دیتا رو توی twrp نمیده مگه اینکه یکبار دیتا فرمت بشه(توی بعضی از مدلا)

یعنی مابیاییم وفریم رسمی اروپاروبزنیم روی فریم خاورمیانه ناکس یک میشه؟

درموردفرمت که من چندبارفایلpitدرون پوشه رام روبه برنامه اودین دادم وچیزی تغییرنکرد!یعنی این گوشی جزهمون استثناهاهستش؟

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

درموردفرمت که من چندبارفایلpitدرون پوشه رام روبه برنامه اودین دادم وچیزی تغییرنکرد!یعنی این گوشی جزهمون استثناهاهستش؟

عرض کردم فریمور رسمی ناکس رو یک نمیکنه

در مورد فرمت اگه اشتباه نکنم یه فایل zip از طریق کاستوم ریکاوری رایت میشه و دیتا فرمت میشه بعدش دیتا قابل مانت (برا روت n920p استفاده کردم)

لینک ارسال
  • مدیر ارشد

الان که چک کردم یه فایل بوت دیگه پچ میشه توی ریکاوری (همون zip که گفتم)بعدش دیتا قابل مانت شدنه

در مورد ساخت اون فایل بوته اطلاعی ندارم

لینک ارسال

سلام ناکس تغییر نمیکنه هر فریمور رسمی که بزنید حالا فرقی نداره

اون انکریپت هم گفتم تمام گوشیهای جدید انکریپت هستن اغلب نه فقط گوشیهای سامسونگ برای همین ریکاوری نمیتونه دیتا رو مانت کنه ..از خود twrp گزینه wip برید گزینه سمت چپ زده format data اونو بزنید کیبورد میاد بالا بنویسید yes کل حافظه فرمت میشه بعدش یا باید کرنل بوت که انکریپ رو حین بون لغو میکنه نصب کنید یا پچ زیپ no verfi که هر کدومو سرچ کنید هستند روی اینترنت(البته نباید بعد فرمت روشن بشه گوشی پس فایلها رو از روی رم یا otg باید نصب کنید)

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

باسلام مجددخدمت دوستان واساتیدگرامی

دوستان درحال حاضراندروید7واسه این گوشی اومده ومن ازطریق otaدانلودش کردم ولی نصب نکردم وفعلاهم قصدنصب کردن ندارم

میخواستم بدونم این فایل دانلودشده تاکی همینجورروی گوشی باقی میمونه وبعدامیشه نصبش کرد؟درواقع چه کارهایی باعث میشه این فایل ازبین بره ونیازبه دانلودمجددباشم؟

2-این فایل دقیقاکجاقرارداره؟آیامیشه ازش کپی گرفت ودرجایی ذخیره کردوبعداازش استفاده کرد؟(دقت کنیدکه الان گوشی روت نیست ومن به بعضی جاهادسترسی ندارم)

3-اگه من بخوام مجددااین گوشی روروت کنم بهترین روش روبهم معرفی کنید.باسپاس

لینک ارسال
باسلام مجددخدمت دوستان واساتیدگرامی

دوستان درحال حاضراندروید7واسه این گوشی اومده ومن ازطریق otaدانلودش کردم ولی نصب نکردم وفعلاهم قصدنصب کردن ندارم

میخواستم بدونم این فایل دانلودشده تاکی همینجورروی گوشی باقی میمونه وبعدامیشه نصبش کرد؟درواقع چه کارهایی باعث میشه این فایل ازبین بره ونیازبه دانلودمجددباشم؟

2-این فایل دقیقاکجاقرارداره؟آیامیشه ازش کپی گرفت ودرجایی ذخیره کردوبعداازش استفاده کرد؟(دقت کنیدکه الان گوشی روت نیست ومن به بعضی جاهادسترسی ندارم)

3-اگه من بخوام مجددااین گوشی روروت کنم بهترین روش روبهم معرفی کنید.باسپاس

اینجا کسی نیست؟!

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
اینجا کسی نیست؟!

درود

فریمور دانلود شده از طریق update گوشی هر زمان خواستید میتونید نصب کنید فقط نباید گوشی رو روت کنید . قطعا نگران اینکه یه زمان دیگه ای نمیشه از این قسمت آپدیت کرد نباشید تا جایی که یادمه الا حتی i9300 هم از اون قسمت آپدیت میشه پس با خیال راحت روی گوشی کار کنید.

مسیر این آپدیت رو چک نکردم ولی احتمالا در پارتیشن cache باشه

در موارد کینوکس و مانت نشدن دیتا در ریکاوری عزیزان اطلاعات بسیار دقیقی رو در اختیار شما قرار دادن

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...