رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ایا سونی هم مثل سامسونگ قفلش مث سامسونگ بدون پاک شدن اطلاعات باز میشه؟

ارسال های توصیه شده

با درود خدمت دوستان .

یه گوشی t3 d5103 برام اومده مشتری قفل شو فراموش کرد. به دلیل مهم بودن اطلاعات داخلش نمیخواد چیزی پاک بشه . آیا راهی داره ک انجام بشه. باتشکر از دوستان. منتظر راهنمایی

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با درود خدمت دوستان .

یه گوشی t3 d5103 برام اومده مشتری قفل شو فراموش کرد. به دلیل مهم بودن اطلاعات داخلش نمیخواد چیزی پاک بشه . آیا راهی داره ک انجام بشه. باتشکر از دوستان. منتظر راهنمایی

سلام و درود .

راهی برای نگه داشتن اطلاعاتی مثل مخاطبین ، اس ام اس و هیستوری تماس ها نداره ولی میتونید با رایت userdata گوشی را فکتوری ریست کنید و فقط در این صورت محتوای حافظه باقی میمونه مثلا هر چی حافظه داخلی هست مانند عکس و فیلم و ...پاک نمیشه(باز به مشتری احتمال پریدن این اطلاعات هم بدید.)

برای استفاده از این روش:

فایل userdata را از رام رسمی خارج کنید .

اگر باکس سیتول دارید به زیپ آرشیو کرده و رایت کنید یا اگر باکس ندارید به ftf تبدیل کرده و فلش کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام و درود .

راهی برای نگه داشتن اطلاعاتی مثل مخاطبین ، اس ام اس و هیستوری تماس ها نداره ولی میتونید با رایت userdata گوشی را فکتوری ریست کنید و فقط در این صورت محتوای حافظه باقی میمونه مثلا هر چی حافظه داخلی هست مانند عکس و فیلم و ...پاک نمیشه(باز به مشتری احتمال پریدن این اطلاعات هم بدید.)

برای استفاده از این روش:

فایل userdata را از رام رسمی خارج کنید .

اگر باکس سیتول دارید به زیپ آرشیو کرده و رایت کنید یا اگر باکس ندارید به ftf تبدیل کرده و فلش کنید

موفق باشید

باتشکر از مدیریت محترم با توضیحات کامل و رسا . سپاس

لینک ارسال

اضافه کنم با ورژنهای جدید فلش تولز نیازی به استخراج نیست میتونید تیک همه فایلها رو بردارید و فقط یوزردیتا رو بزنید که اونم من چندین بار تست کردم ورژنهای قدیمی فایلها میمونه جدیدا احتمالش 50 درصد هستش

سونی بیشتر بوتلودر بسته هست بوتلودر باز باشه با ریکاوری میشد راحت برداشت رمز رو...باز کردن بوتلودر هم پاک شدتن کامل حافظه رو داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...