رفتن به مطلب
ILYA20

نظرسنجی در مورد استایل جدید انجمن

امتیاز شما برای این تغییر چیست ؟  

26 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. امتیاز شما برای این تغییر چیست ؟

• این تغییر عالیه
      19
    • خوشحال نیستم
      7

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان

همانطوری که در جریان هستید از دیروز در حال بروزرسانی سیستم انجمن بودیم و تا الا ادامه داشته این بروزرسانی و رفع اشکالات

امکانات بسیاری به سایت اضافه شده میتوانید با استفاده از مدیریت کاربری خود مشخصات اجتماعی تلگرام و ... اضافه کنید

تیم ما دایما در تلاش است تا ضمینه فعالیت راحت و بدون دغدغه در جی اس ام دولوپرز را برای عزیزان فراهم آورد.

این تغییر را برای اعضای جی اس ام دولوپرز تبریک میگم

سپاس از همه عزیزان

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

دوستان عزیزی که باگ ظاهری مشاهده میکنن با حذف کوکی های سایت مشکلشون حل میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

رنگ بندی سایت به صورت کامل به نفع چشمان قشنگ شما عزیزان تنظیم شد :12:

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

من که خیلی خوشم اومد وافعا عالیه خسته نباشید :13::13::13:

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک به ارسال

رنگ مورد علاقه منه هر چقدرم بهش نگاه کنید چشم خسته نمیشه عالیه

ویرایش شده توسط mohsen8

لینک به ارسال
رنگ مورد علاقه منه هر چقدرم بهش نگاه کنید چشم خشته نمیشه عالیه

با سلام و درود ...

خوبی محسن جان ؟

واقعا رنگ خوبی بکار بردین برای انجمن

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک به ارسال
با سلام و درود ...

خوبی محسن جان ؟

واقعا رنگ خوبی بکار بردین برای انجمن

آقا مجید گل کم پیدا شدید و کم فعالیت انشالله که مغازه سرتون شلوغ باشه و مشکلی پیش نیومده باشه

درست رنگ مورد علاقه منه ولی ایلیا زحمتشو کشیده و کار اون بوده و همسان کردن رنگها کاری سخت هستش خسته نباشید رو باید به ایلیا گفت

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه عزیزان و بزرگان ببخشید اظهار نظر میکنم در مورد قالب سایت خصوصا پوزش میطلبم از اقا ایلیا عزیز

1.قالب جدید مشکی هست و جملات رنگی که دوستان نوشتن زرد و قرمز و ابی تو زمینه مشکی رو به زور میخونم

2.دیگه رنگ بندی های برا جملات مهم و ...اصلا پست ها رو زیبا نمیکنه و نمایی نداره

3.همه ما میدونیم بهترین زمینه برای متن ها سفید هست حالا برا قشنگتر شدنش یکم رنگ هم بهش میزنن یه ته رنگ ملایم از ابی یا....و ما دنبال زیبایی که نیستیم دنبال استانداردها هستیم اگه رعایت بشه عالیه

4.کوکی ها و کش مرورگر کروم پاک کردم ولی بازم اخرین پست ها برام فقط تو کروم قابل نمایش نیستن

5.سرچ سایت قبلی خیلی بهتر بود یه کلمه در حال تایپ بودی خودش برات میاورد قبل اینکه متن سرچ کامل کنی و بعد سرچ تو همون صفحه برات میاورد ولی این جدیده یه صفحه صفید میاره وسط و هر بار میری صفحه بعد سرچ یعنی مثلا صفحه 2از بالا نمیاره همون پایین باید بریم بالا مجدد برگردیم پایین

6.تعداد تشکر شده ها پست ها و اینا رفتن نیستن این موضوع باعث ترقیب پست گذاشتن دوستان میشد و باعث شناختن افراد

فط کاش عوضش کنید دلمون سیاه شد سفید بزارید خودش کلی تو روحیه های خراب ماها موثره ممنون

مجددا از استاد ایلیا و سایر بزرگان معذرت میخواهم بابت نظراتم نخواستم بگم ولی دیگه زیاد اذیت شدم گفتم

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال

سلام و درود بر شما .

1.قالب جدید مشکی هست و جملات رنگی که دوستان نوشتن زرد و قرمز و ابی تو زمینه مشکی رو به زور میخونم

قالب مشکی نیست تقریبا سبز مایل به مشکی هست و درسته که رنگ های ذکر شده با بک گرند سایت همخوانی ندارد و باید کاربران عزیز به هنگام رنگی کردن متن ها به این موضوع دقت کنند

3.همه ما میدونیم بهترین زمینه برای متن ها سفید هست حالا برا قشنگتر شدنش یکم رنگ هم بهش میزنن یه ته رنگ ملایم از ابی یا....و ما دنبال زیبایی که نیستیم دنبال استانداردها هستیم اگه رعایت بشه عالیه

ببینید رنگ بندی ها در محتوای سایت ها متفاوته ... کسی که روزانه 3-4 بار انجمن رو مرور میکنه و متن میخونه بهترین بک گرند همین رنگی هست که قرار داده شده (ما بر اساس استاندارد night site رنگ بندی ها رو تنظیم کردیم )

4.کوکی ها و کش مرورگر کروم پاک کردم ولی بازم اخرین پست ها برام فقط تو کروم قابل نمایش نیستن

این مشکل از سوی شماست سعی کنید کروم رو آپدیت کنید بنده الا از کروم استفاده میکنم قطعا نقضی در سایت نمیبینم.

5.سرچ سایت قبلی خیلی بهتر بود یه کلمه در حال تایپ بودی خودش برات میاورد قبل اینکه متن سرچ کامل کنی و بعد سرچ تو همون صفحه برات میاورد ولی این جدیده یه صفحه صفید میاره وسط و هر بار میری صفحه بعد سرچ یعنی مثلا صفحه 2از بالا نمیاره همون پایین باید بریم بالا مجدد برگردیم پایین

واقعا اینجاش رو انصاف نمیکنید سرچ قبلی یک آیکون در اون بالا بود و میزان استفاده از سرچ در انجمن کم بود به دلیل اینکه به چشم نمیمومد. برای کسایی که مرورگرشون با ایجکس مشکل دارن سرچ قبلی برشون کار نمیکرد. سرچ جدید بعد کلیک روی سرچ نتیجه رو بالا میاره ... به هنگام سرچ پیشنهادم میده به کاربر که چه کلمه ای رو سرچ کنه تا بهتر به نتیجه برسه بعدش با سرچ صفحه جدید باز نمیکنه پاپ آپ باز میشه و نتیجه جستجو نمایان میشود. مشاهده کنید:

پیشنهاد کلمه:

4n34vratrldj.png

نتیجه:

ykoh53mkj7rs.png

6.تعداد تشکر شده ها پست ها و اینا رفتن نیستن این موضوع باعث ترقیب پست گذاشتن دوستان میشد و باعث شناختن افراد

فط کاش عوضش کنید دلمون سیاه شد سفید بزارید خودش کلی تو روحیه های خراب ماها موثره ممنون

قطعا از بین نرفته اتفاقا سایت اجتماعی تر شده و جمع و جور ... مشخصات کاربری اگه روی این علامت کلیک کنید میاره براتون...

2xp9jlp19fup.png

dz1j6ed8542t.png

همینطور اگه مشاهده کنید زیر تصویر مشخصات اجتماعی کاربر قرار میگیره یعنی ما برای دیده شدن کاربر در این سایت اهمیت میدیم و کاربر برای بهتر دیده شدن میتواند خوب فعالیت کند.

ما با تجربه انواع قالب های مختلف در طول این سالها این موارد رو اعمال کردیم و قطعا تو این تغییرات دنبال مدلسازی و ... نبودیم قصد قابلیت بوده...

این انجمن هم مال شماست برای استفاده شما و هر طور شما راحت باشید ما اونطور تنظیمات اعمال میکنیم باز نظر اکثریت مهم هست ببینیم به چه جمع بندی میرسیم...!

سپاس از شما بخاطر حسن نیتتون

موفق باشید

My Twitter

لینک به ارسال

استاد امروز موردی دیدم تو یه سایت میشد رنگ زمینه سایت رو هر کسی خودش تغییر بده برا خودش فقط اون بالای سایت چند تا رنگ بود روش میزدی عوض میشد طبق دلخواه:11:

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال
استاد امروز موردی دیدم تو یه سایت میشد رنگ زمینه سایت رو هر کسی خودش تغییر بده برا خودش فقط اون بالای سایت چند تا رنگ بود روش میزدی عوض میشد طبق دلخواه:11:

این امکانات رو اضافه نکردیم شاید بعدها اضافه کنیم

My Twitter

لینک به ارسال

ضمن تشکر از مهندس ایلیا عزیز من هم با رنگ زمینه موافق نیستم دلگیر هست و حس خوبی به مخاطب نمیده

لینک به ارسال

با توجه به درخواست شما عزیزان رنگ بندی سایت از حالت "شب" خارج شد!

My Twitter

لینک به ارسال

بنظر من استایل انجمن خوب بود رنگ پس زمینه هم میتونه خوب باش هم بد من خودم شخصا مدت زیادی رو تو انجمن میگذرونم و صفحه انجمن اکثرا باز هست زمینه شب باعث میشد چسم کمتر اذیت بشه و روشنایی صفحه قابل قبولتر بود بنظر استایل جدید بهتره اما شاید دلیل اینکه خیلی از کاربران ناراضی هستن اینکه هنوز ب تغییرات عادت نکردن من خودم شخصا در ابتدا برای دسترسی به صفحه خودم از قسمت بالا دچار مشکل بودم اما الان چند روز ک باهاش کار کردم مشکی ندارم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک به ارسال

خیلی از اپ های مشهور مثل تلگرام حالت شب رو اضافه کردن که نشون میده چقد برای چشم ارزش قائل هستن

به هرحال برای اصرار های دوستان رنگ بندی تغییر پیدا کرد

لینک به ارسال

سلام_تشکر بخاطر تغییرات جدید

بنظر بنده بهتر بود چند غالب و رنگ بندی متفاوت برای شکل ظاهری سایت در قسمت تنظیمات قرار میدادید تا هرکس مطابق با سلیقه ی خودش

یکیشونا انتخاب کنه یا در صورت تکراری شدن راحت بتونه غالب یا رنگ بندی را عوض کنه

لینک به ارسال