رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل مثلث زرد با تعجب در s7562

B A H A R

ارسال های توصیه شده

با سلام

دوستان گوشی s7562 بعد روشن کردن زیر لوگو سامسونگ یه مثلث زرد با علامت تعجب میاد گوشی روشن هم میشه و تقریبا مشکلی نداره

فلش هم با اکثر فایلها نمگیره با دو تا ورژن گرفت اونم در آخرین مرحله فلش fail داد ولی گوشی روشن میشه ولی بازم تون مثلث زرد وجود داره چجوری میشه این مثلث از بین برد؟

چهار فایله هم نمیگیره با پیت بدون پیت هم فرقی به حالش نمیکنه پشت قابش چینی زیاد نوشته ایا باید از فایل فلش خاصی استفاده بشه ممنون میشم کمک کنید لطفا

با سپاس

لینک ارسال

اول پردازنده رو تشخیص بدید

اگه مدیاتک هست فایل فلش تولزشو گیر بیارین و فلش بزنید

لینک ارسال
با سلام

دوستان گوشی s7562 بعد روشن کردن زیر لوگو سامسونگ یه مثلث زرد با علامت تعجب میاد گوشی روشن هم میشه و تقریبا مشکلی نداره

فلش هم با اکثر فایلها نمگیره با دو تا ورژن گرفت اونم در آخرین مرحله فلش fail داد ولی گوشی روشن میشه ولی بازم تون مثلث زرد وجود داره چجوری میشه این مثلث از بین برد؟

چهار فایله هم نمیگیره با پیت بدون پیت هم فرقی به حالش نمیکنه پشت قابش چینی زیاد نوشته ایا باید از فایل فلش خاصی استفاده بشه ممنون میشم کمک کنید لطفا

با سپاس

دوست من عکس از همون مثلث زرد بفرست بعد اروری که میده رو بگو ببین توی چه قسمتی از رایت فایل ارور میده اگه عکس بزاری راحتر میتونیم کمکت کنیم

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

مدلش داخل دانلودینگ چی زده؟ فایل مخصوصشو باید بزنید احتمالا مدل خاصیه. این علامت به خاطر روت شدن یا نصب کرنل هست...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

بله مدلش s7562 مینوسیه اگه مدیاتک باشه با اودین فلش نمیشه؟

درست آخرین مرحله مرحله رایت fat ارورfail میده ولی گوشی با این وجود گوشی روشن میشه با همون مثلث زرد پایین لوگو

بله فکر کنم به خاطر روت باشه کدوم فایلو باید بزنم؟

لینک ارسال
بله مدلش s7562 مینوسیه اگه مدیاتک باشه با اودین فلش نمیشه؟

درست آخرین مرحله مرحله رایت fat ارورfail میده ولی گوشی با این وجود گوشی روشن میشه با همون مثلث زرد پایین لوگو

بله فکر کنم به خاطر روت باشه کدوم فایلو باید بزنم؟

باکس z3x و داری ؟

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

عزیز اعلام کردم پردازنده رو رید بگیرید ببینم چیه

شما هنوز درگیر رام زدنی؟

اگه مدیاتکه رام فلش تولز میخواد

با اودین فلش نمیشه

لینک ارسال
عزیز اعلام کردم پردازنده رو رید بگیرید ببینم چیه

شما هنوز درگیر رام زدنی؟

اگه مدیاتکه رام فلش تولز میخواد

با اودین فلش نمیشه

آقا علیرضا میگه که مرحله آخر ارور میده پس اودین میزنه و fake نیست دیگه...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال

آقا علیرضا میگه که مرحله آخر ارور میده پس اودین میزنه و fake نیست دیگه...

گوشی داشتم مدیاتک بوده دانلود مود هم داشته کاملم فلش خورده و سریالش رفته

پس تو این مواقع باید چک بشه

اگر مدیاتک نبود فقط فایل سیستم رو رایت کنید با z3x میاد بالا گوشی

(اگه از آخرین نسخه بیلد استفاده کنید بدون مشکل رایت میشه)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...