رفتن به مطلب
asaad

lدرخواست راهنمایی در مورد ترمیم سریال نوت4 N910S

پست های پیشنهاد شده

با سلام به اساتید گرامی.

نوت 4 مدل N910S رواوردن برام که بیسباند و سریال نداشت فلش کردم بیسباند برگشت ولی سریال 0000000000000/01 شده الان.روت کردم و با BST,Z3X اقدام به ترمیم سریال کردم که ارور ریست MSL و security damaged رو دادن.وایپefs و reset msl کردم جواب نداد،اختاپوس ریپایر سکوریتی تو این مدل نداره.رایت سرت هم با اختا میزنم میره تا مرحله ای که uart میخواد که وقتی وصل میکنم میگه شناسایی نشد درایور مربوطه هم همه نصبن.از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن و اگه فایل سکوریتی یا nv data برا این مدل هست قرار بدن.متشکرم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
با سلام به اساتید گرامی.

نوت 4 مدل N910S رواوردن برام که بیسباند و سریال نداشت فلش کردم بیسباند برگشت ولی سریال 0000000000000/01 شده الان.روت کردم و با BST,Z3X اقدام به ترمیم سریال کردم که ارور ریست MSL و security damaged رو دادن.وایپefs و reset msl کردم جواب نداد،اختاپوس ریپایر سکوریتی تو این مدل نداره.رایت سرت هم با اختا میزنم میره تا مرحله ای که uart میخواد که وقتی وصل میکنم میگه شناسایی نشد درایور مربوطه هم همه نصبن.از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن و اگه فایل سکوریتی یا nv data برا این مدل هست قرار بدن.متشکرم.

سلام با زد تری ایکس تست کنید

Sent from my SM-G570F using Tapatalk

لینک به ارسال

اگه مشکل اتصال به uart دارید پایه کناری + رو چسب بزنید و دوباره تست کنید

لینک به ارسال
اگه مشکل اتصال به uart دارید پایه کناری + رو چسب بزنید و دوباره تست کنید

قبلا انجام دادم نشد،فکر میکنم تنها راه حل ترمیم سکریتی باشه که اونم با داشتن بک آپ میسره چونکه ظاهرا این فایل تو نت نیست.

لینک به ارسال
از 6 آوردم به 5.1.1 ببینم 4.4 جواب میده بزنم روش.

اعلام نتیجه فراموش نشه

لینک به ارسال

دانگرید نمیشه،الان 5.1.1 زدم وروت کردم الان سریال 00000000000000/01،با زدتری و بست میزنم میگه msl رو ریست کن ولی وقتی ریست میکنم ارور سریال میده.روشی یا فایلی نیست برا ترمیم سکوریتی یا nvdata ؟ از اساتید ممنون میشم کمک کنین.

لینک به ارسال