رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ساخت modified recovery در محیط ویندوز

ارسال های توصیه شده

دوستان کسی اطلاعاتی درباره ساخت modified recovery در محیط ویندوز داره؟

سلام سوال فوق کلی هست ویرایش ریکاوری در محیط ویندوز هم امکان پذیره برنامشو معرفی کردم چند بار حالا سوالتون رو بازتر مطرح کنید شاید منظورتون چیز دیگه ای هست

لینک ارسال
ممنون از جوابتون. میخوام یه ریکاوری استوک گوشی های سامسونگ رو به modified recovery تبدیل کنم. البته تو محیط ویندوز نه لینوکس

بازم که سر بسته صحبت کردید modified recovery یعنی ریکاوری که دستکاری میکنید دقیقا نمیگید می خوایید چیکار کنید:u_e201: امروز خودم یک ریکاوری سامسونگ در خود ویندوز دستکاری کردم برای روت کردن یک گوشی که اصلا ریکاوری براش وجود نداره دقیقا میشه همین modified recovery که میگید شما برای آنپک و ریپک نیز از برنامه زیر استفاده کردم راحت هم رایت میشد ریکاوری که دستکاری میکردم..ولی برای بهتر موندن دسترسیها استفاده از لینوکس پیشنهاد میشه

معرفی ابزار ریپک و آنپک کرنل بوت و ریکاوری Android Image Kitchen Tool

لینک ارسال

یه ریکاوری میخواستم دقیق مثل cf root عمل کنه واسه گوشی که هنوز cf root جدید براش نیومده. ریکاوری cf root کارش اینه یه فایل رو فلش میکنه بعد clean up میکنه بعد ریکاوری استوک رو هم فلش میکنه. حالا واسه یه گوشی میخواستم همین کارو انجام بدم که cf root اندروید جدید براش نیومده که تو لوگو لوپ نشه/ اگه امکانش باشه میشه cf root اندروید 5 رو دستکاری کرد برای اندروید 6 ؟ چون تو xda یه چیزایی گفته بودن سردرنیاوردم

لینک ارسال

در پچهای امنیتی جدید فایل بوت برای رامها دچار تغییر میشه پس cf-root بر روی بعضی فریمورها جواب میده بعضی رو هم بوت لوپ میکنه پس کلا روش خوبی برای برداشتن رمز نیست دستکاری cf-root در اندروید بالاتر ...خودم یه روش دارم ولی علنیش نکردم روی هر رام و گوشی جواب میده فقط وقت زیادی برای تست ندارم علنی هم کنم خیلیا سو استفاده میکنن و فایل میفروشن کارهای زیادی میشه باهاش کرد فقط کمی بیشتر باید تستش کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...