رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تغییر اجرای فایل bat

ارسال های توصیه شده

منظورم اینه بعد ویرایش و ذخیره کردن بعد اشتباهی open with notepad رو بزنی دیگه اجرا نمیشه و فقط با نوت پد اجرا میشه منظورم این بود که راه حلش رو بالا نوشتم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود .

موضوعی که ارسال کردید کمی مبهم و گیج کننده هست open with اصلا ارتباطی به خراب کردن بچ فایل نداره لطفا موضوع رو شفاف سازی کنید

سپاس

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

فایل های bat رو اگه کلیک راست کنید و open with و نوت پد رو انتخاب و اجرا کنید سپس بعد از ویرایش ذخیره کنید. حالا فایل رو بخوایین اجرا کنید فقط از طریق نوت پد اجرا میشه. یعنی فایل bat باید به صورت اول اجرا بشه ولی فقط از طریق نوت پد اجرا میشه و قابلیت اعمال کد رو نداره. مشکل این بود راه حلش هم گفتم. دوستان باز واضح نبود؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
فایل های bat رو اگه کلیک راست کنید و open with و نوت پد رو انتخاب و اجرا کنید سپس بعد از ویرایش ذخیره کنید. حالا فایل رو بخوایین اجرا کنید فقط از طریق نوت پد اجرا میشه. یعنی فایل bat باید به صورت اول اجرا بشه ولی فقط از طریق نوت پد اجرا میشه و قابلیت اعمال کد رو نداره. مشکل این بود راه حلش هم گفتم. دوستان باز واضح نبود؟

.

دوست عزیز از اونجایی که بنده متوجه شدم شما باور غلطی در خصوص این موضوع دارید.

نوت پد یک editor یا creator هستش نه runner یعنی ادیتور یا ایجاد کننده هست و نه اجرا کننده .

بعد بستگی داره کاربر چه ویرایش هایی را اعمال کنه و در صورتی که ویرایش به درستی اعمال شده باشه یا اصلا ویرایشی صورت نگیره هیچ آسیبی به بچ فایل با باز کردن نوت پد وارد نمیکنه.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...