رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظر سنجی درباره میزان اهمیت آموزشهای توسعه رامهای اندروید برای کاربران

ارسال های توصیه شده

با تشکر فراوان از محسن عزیز

واقعا خداقوت بابت این همه زحمت

همون طور که دوستان اشاره کردن استقبال کمه ولی به شخصه اموزشهای محسن جان تو فرومهای دیگه با قیمت گزافی بفروش میرسه

یا اموزش برنامه نویسی اندروید توی سایتای دیگه پولی هستش متاسفانه ما تعمیرکارا به هر دلیلی دنبال لقمه امادهایم فایل کوک شده تست شده فایلهای کوک شده و اماده باشه بیشتر طرفدار داره البته نظر بنده اینطوره

ولی هیچ وقت از ارزشهای اموزش برنامههای محسن جان کم نمیشه

لینک ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید به شما استادان عزیز و زحمت کشان

ایده - تلاش و چشم انداز شما از این برنامه که برای کاربران در نظر گرفتین واقعا جای تشکر و سپاسگزاری داره. بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات بسیار مفید کاربردی و نایاب به صورت رایگان در اختیار همه قرار دادین.واقعا اگه کسی درک بالا داشته باشه از این فرصت به بهترین نحو استفاده میکنه و بدون توقف به پیشرفت با کمک شما دوستان ادامه خواهد داد و این امر به علاقه و درک کاربر بستگی داره/ در مجموع کارتون عالی و قابل ستایشه.

لینک ارسال

با سلام من به شخصه عاشق این کارم ولی چون تجربم کمه این آموزشی توسعه رام واسم گنگه

وقتی یک پستی گذاشته میشه از اول تا اخرشو میخونم ولی چیزی عایدم نمیشه نظرم من اینکه این آموزش به صورتی مولتی مدیا بشه خیلی بهتر فکرکنم استقبال هم بیشتر بشه

در ضمن اقا محسن بحث فقط سر توسعه رام نیست هر چیزی که اقایون زحمت ارسال آمورش میدن اون پست 100 نفر بازدید کردن و فقط 2 نفر دکمه تشکر میزنن فکر کاربرای سایت همه مهندس

خلاصه دم همه خدایش سایت فوق العاده ای داریم انشالله بتونیم به هم کمک کنیم

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

سلام به همگی

من خودم تعمیر کارم

و قبل اینکه تعمیرکار بشم برنامه نویسی هم میکردم

کلا علاقه زیادی دارم

جدا خیلی هم خوشحال شدم این بخش رایگان شد

چون واقعا میخوام تایم بذارم و کار کنم ،،،،

کلا سایت پر از مطالب خوب و مفیده

اگه بشه ادامه بدید برایه کسایی مثل من یه فرصت واقعا خوبیه تا سطح علمی خودمو تو زمینه کاریم بالا ببرم و درصورت نیازم هم به همکارایه خوبم کمک کنم...

و یه نکته

قسمت آموزش باکس ها بنظر منی که تازه کارم خیلی فعال و قوی نیست

چون واقعا دوس دارم تو کارم یه فرد موفق باشم جدا هم دارم وقت میذارم

چیزی هم یاد بگیرم که بشه گذاشت تو سایت تا دیگرانم استفاده کنن رو هم با کمال میل می پذیرم

امیدوارم نظر این حقیر هم تاثیری تو روال کاریه سایت داشته باشه

ممنون از همگی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...