به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

mohsen20

دانگرید j500h از 6 به 5

پست های پیشنهاد شده

دانگرید j500h از 6 به 5 به راحتی

فقط کافیه تیک OEM unlock بزنید بعد 4 فایله فلش کنید

گذاشتم گفتم شاید یکی بدردش بخوره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
دانگرید j500h از 6 به 5 به راحتی

فقط کافیه تیک oem unlock بزنید بعد 4 فایله فلش کنید

گذاشتم گفتم شاید یکی بدردش بخوره

دوست عزیز چهار فایل بزنید بیس و سرت آسیب میبینه،حتی ممکنه بوت گوشی بریک بشه و مجبور بشید جیتگ کنید...

برای دانگرید از فایل های ap and csc استفاده کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

یه بکاپ بگیر عزیز

واسه من که مشکلی نداشته با اون فایلها هم مشکل تصویر داره گلم

لینک به ارسال

لازمه در تکمیل این پست مطلبی رو در رابطه با دانگرید بگم خدمت دوستان دولوپری.

دانگرید سامسونگ فقط با فایلهای ap و csc انجام میشه و بدون مشکل هست{فقط در برخی موارد بهم ریختگی رنگ صفحه میاره که با چهار فایل حل میشه}

دوستان دقت کنن دانگرید اشتباه باعث آسیب دیدن سرت و بیس میشه که حسابی توی دردسر میوفتید یا ممکنه همونطور گه گفتم بوت گوشی بریک بشه...

پس دوستان برای دانگرید فقط از فایلهای ap و csc استفاده کنن و اگر یک درصد مشکلی پیش اومد همون فایل رو چهار فایله رایت کنن تا حل بشه...

و نکته مهم تر اینکه قبل از دانگرید کد ستاره مربع یک دو سه چهار مربع رو بزنید و از صفحه یه عکس داشته باشید تا در صورت مشکل پیش اومدن گیر نکنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

شرایط دانگرید در گوشی های سامسونگ خیلی متفاوته

پس اگر نیاز به دانگرید دارین حتما از آموزش تست شده روی مدل و نسخه مشابه استفاده کنید.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا هم هیچ

ای هیچ برای هیچ 

برهم مپیچ

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.