به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

ali969

مشگل در روشن شدن دیزایر 820 تک سیم

پست های پیشنهاد شده

با سلام: دوستان یه گوشی دیزایر 820 تک سیم کارت مشگل اینه که شارژر و بدون شارژر پاور نمیکنه فقط چراغ نمایشگر الارم میده (خاموش روشن میشه )ممنونم راهنمایی کنید در ضمن باطری سالمه و تعویضم شده ..با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

درود...

گوشی رو فلش کنید دوست گرامی...به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری داره.

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال
درود...

گوشی رو فلش کنید دوست گرامی...به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری داره.

سلام :دوست عزیز ممنونم از راهنمایت ولی گوشی اصلا کابل شناسایی نمیکنه

لینک به ارسال

گوشی اصله...

یا طرحه cpu mtk هستش؟

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال
گوشی اصله...

یا طرحه cpu mtk هستش؟

اصله ولی تک سیمه

لینک به ارسال

چطور میتونم عکسشو براتون بفرسم

ویرایش شده توسط ali969

لینک به ارسال

دوست گرامی اگه کابر خونگی هستی به یک تعمییر کار مراجعه کن...و اگر تعمیر کار هستید طبق قوانین ابتدا ویژتونو فعال کنید تا بیشر راهنماییتون بکنیم...

لینک به ارسال
دوست گرامی اگه کابر خونگی هستی به یک تعمییر کار مراجعه کن...و اگر تعمیر کار هستید طبق قوانین ابتدا ویژتونو فعال کنید تا بیشر راهنماییتون بکنیم...

دوست عزیز : من همکارم ولی زیاد با سایت اشنایی ندارم بنظر شما میتونه از تغذیه باشه البته با چسبی بودن ای سی در ضمن شماره ای سی تغذیه pm8916هستش سپاس

لینک به ارسال

دوست عزیز مشگلو تجربشو داشتی ....اگر مورد بوده راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

دوست عزیز پشت قاب گوشی رو نگاه کنید ب احتمال زیاد مدلش پشت گوشی باشه مدلشو دقیق بگین راهنماییتون بکنم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک به ارسال
دوست عزیز پشت قاب گوشی رو نگاه کنید ب احتمال زیاد مدلش پشت گوشی باشه مدلشو دقیق بگین راهنماییتون بکنم

با سلام خدمت دوست عزیزم:ممنونم و سپاس بابت بذل توجه به پست اینجانب مدل گوشی dpfj400-d820n

لینک به ارسال

دوست عزیز من الان فت تا گوشی 826 دارم ک عین گوشی تو هستن موقع وصل شدن ب شارژ چشمک میزنن و شارزم نمیشن دوتاشو با فلش حل کردم اما رام اونای دیگرو پیدا نکردم

اما راه حل

باید بذاری چند ساعت رو شارژبمونه بعد ببرشون رو حالت دانلودبنگ فقط برا فلش کردن گوشی باید از طریق فست بوت با کامپیوتر فلش بزنی

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک به ارسال

5teamgsm 

لینک به ارسال

درود

لینک فایل های رسمی از سرور قدرتمند gsm-developers

دانلود رام رسمی و فارسی HTC Desire 820n a51_ul با لینک مستقیم

لینک به ارسال
درود

لینک فایل های رسمی از سرور قدرتمند gsm-developers

دانلود رام رسمی و فارسی HTC Desire 820n a51_ul با لینک مستقیم

با سلام به استاد عزیز:دوست عزیز ممنونم ولی بعید میدونم گوشی روشن و یا تو دانلود بنگ بره من الان گوشیرو تو شارژ گذاشتم ولی هنوز اتفاقی نیافتاده...میخواستم بدونم اگر تو این حالت موند و نشد رام یا فلش کرد بنظرت مشگل از تغذیه میتونه باشه یا هارد..؟؟؟در ضمن من باطری گوشیرو با یه گوشی دیگه 100درصد شارژ کردم ولی امر شمارو بابت گذاشتن تو شارژ انجام دادم ...ممنونم از توجه شما ً@*&،00

لینک به ارسال
دوست عزیز من الان فت تا گوشی 826 دارم ک عین گوشی تو هستن موقع وصل شدن ب شارژ چشمک میزنن و شارزم نمیشن دوتاشو با فلش حل کردم اما رام اونای دیگرو پیدا نکردم

اما راه حل

باید بذاری چند ساعت رو شارژبمونه بعد ببرشون رو حالت دانلودبنگ فقط برا فلش کردن گوشی باید از طریق فست بوت با کامپیوتر فلش بزنی

با سلام به استاد عزیز:دوست عزیز ممنونم ولی بعید میدونم گوشی روشن و یا تو دانلود بنگ بره من الان گوشیرو تو شارژ گذاشتم ولی هنوز اتفاقی نیافتاده...میخواستم بدونم اگر تو این حالت موند و نشد رام یا فلش کرد بنظرت مشگل از تغذیه میتونه باشه یا هارد..؟؟؟در ضمن من باطری گوشیرو با یه گوشی دیگه 100درصد شارژ کردم ولی امر شمارو بابت گذاشتن تو شارژ انجام دادم ...ممنونم از توجه شما

لینک به ارسال

اما راه حل

با سلام :دوست عزیز گوشی رو تو شارژ گذاشتم حتی یک شبانه روز هیچ اتفاق خاصی نیافتاد همنطوری چشمک میزنه ...بنظرت از تغذیه میتونه باشه؟؟؟سپاس

لینک به ارسال

دوست عزیز اولین مورد ای سی تغذیه هستش

بعدش میره برای هارد

ولی قبلش حتما چک کن اتصالات و موارد مختلف رو که مشکلی نداشته باشن

لینک به ارسال

درود

شما اول باید آیسی شارژ رو چک کنید بعد برید سراغ بقیه قطعات

آیسی شارژو بردار ببین بدون اون گوشی بالا میاد

بعد برید سراغ تغذیه

در ضمن با منبع امتحان کنید ببینید قبل و هنگام پاور جریان کشی چیه

لینک به ارسال
درود

شما اول باید آیسی شارژ رو چک کنید بعد برید سراغ بقیه قطعات

آیسی شارژو بردار ببین بدون اون گوشی بالا میاد

بعد برید سراغ تغذیه

در ضمن با منبع امتحان کنید ببینید قبل و هنگام پاور جریان کشی چیه

با سلام به استاد عزیزم . ممنون از توجه شما به بنده راهنمایی که محبت کردین ...سولوشن از ای سی شارژدر دسترس دارید ممنونم اگه برام اپلود کنید و بعد از برداشتن اعلام میکنم جریانکشی رو بازم ممنونم درود بر شماً@*&،8ً@*&،00

لینک به ارسال
دوست عزیز اولین مورد ای سی تغذیه هستش

بعدش میره برای هارد

ولی قبلش حتما چک کن اتصالات و موارد مختلف رو که مشکلی نداشته باشن

ممنونم چک میکنم سپاس فراوان

لینک به ارسال

سولوشن از ای سی شارژدر دسترس دارید ممنونم اگه برام اپلود کنید و بعد از برداشتن اعلام میکنم جریانکشی رو بازم ممنونم درود بر شما

لینک به ارسال

گوشیای htc سولیشن ندارن

شما یه عکس از برد بزار تا نشونتون بدم رو عکس

لینک به ارسال
گوشیای htc سولیشن ندارن

شما یه عکس از برد بزار تا نشونتون بدم رو عکس

استاد عزیزم: سلام چطور باید عکس اپلود کنم راهنمایی کنید گزینه اسپم نداره چطور فعال میشه تو سایت

ویرایش شده توسط ali969

لینک به ارسال

جناب مدیر چطور میشه عکس از برد براتون اپلود کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.