به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

apadana22

تصویر سیاه g900h s5 سامسونگ

پست های پیشنهاد شده

بادرود خدمت همکاران گرامی.

G900h دارم که گوشی روشن . زنگ میخوره. تاچ کارمیکنه چون زنگ زدم جواب داد. به دانلودمد هم میره و تک فایل به اندروید 6 ارتقا دادم ولی بازم هم تصویر همچنان سیاه هستش. قابل ذکر میباشد ک گوشی در پر قو نگهداری میشود چون طرف خیلی حساس هستش از نظر ضربه و آب کاملا مطمعنم هیچگونه تماسی نداشته. شکم رو ال سی دی هستش و از دوستان مشورت میخواستم که تا حالا یه این مشکل برخورد کردید یا نه و اگر راهنمایی مورد خواصی هستش را لطفا بگویید. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ال سی دی و مدار تست کنید دوست عزیز .....

لینک به ارسال
ال سی دی و مدار تست کنید دوست عزیز .....

دوست عزیز. منم بیشتر به سخت افزاری شک دارم ولی به دلیل این که مشتری تا جایی ک امکانش هست نمیخواد باز بشه گوشی خواستم بدونم دوستان پیشنهادی دارند یا نه.

لینک به ارسال
دوست عزیز. منم بیشتر به سخت افزاری شک دارم ولی به دلیل این که مشتری تا جایی ک امکانش هست نمیخواد باز بشه گوشی خواستم بدونم دوستان پیشنهادی دارند یا نه.

بدون باز کردنم شما میتونی ال سی دی تست بزنید

لینک به ارسال
بدون باز کردنم شما میتونی ال سی دی تست بزنید

میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال
میشه بیشتر راهنمایی کنید؟

ی در پوش روی شاسی دستگاه قرار داره که برشدارید زیرش دقیقا کانکنور ال سی دی قرار داره میتونید تست بزنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.