به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

K47EH

درخواست حل مشکل ریپک فایل سیستم

پست های پیشنهاد شده

سلام علیکم دوستان ببخشید من الان رو ریپک مشکل دارم ممنون راهنمایی کنید .

اینم لینک -وقتی میخوام ریپک کنم این خطا رو میده ..

فایل مال J500F

====به صورت دستی : 107.jpg

با نرم افزار : 108.jpg

با نرم افزار :109.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

ممنون راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

درود .

دوست عزیز مورد دستی : شما فایل باینری make_ext4fs.exe رو در محلی که cmd رو باز کردید نریخته اید . باید در همان فولدری که فایل باینری و پوشه سیستم استخراج شده دکمه shift رو بگیرید و کلیک راست کنید سپس گذینه open commond window here را انتخاب کنید .

در مورد تصویرتون : نسخه نرم افزاری که دانلود کردید با ویندوز شما سازگار نیست ... شما نسخه 64 بیت رو دانلود کردید در حالی که ویندوز شما 32 بیت هست باید طبق ورژن سیستم عاملتون نرم افزار رو دانلود کنید .

ضمنا توصیه میکنم حتما نسخه 64 بیت ویندوز رو نصب کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.