به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

مهدی قلی پور

درخواست کمک برای دانگل بست نوکیا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من دیروز ویندوز عوض کردم بعد دانگل رو نصب کردم برنامش بااخرین ورژن.2.25 و بعد از وارد کردن یوزرنیم و ایمیل پنجره دانگل هنگ میکنه و اون لاینسس رو ب ایمیلم ارسال نمیکنه کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی بهش نیاز دارم.ممنونم

یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

اینم سریال باکسمه f2a68284

درضمن بایه دانگل دیگه و یه سیستم دیگه همین مشکل رو دارم .ممکنه سرورش خراب باشه اخه هیچوقت اینطور نبوده.ممنون

ویرایش شده توسط مهدی قلی پور

لینک به ارسال

سلام..لایسنس رو پاک کنید دوباره امتحان کنید..اما روز بعد امتحان کنید..گاهی اوقات سرور مشکل داره یا به خاطر دفعات زیاد ایمیل دادن اینطور میشه..اگه نشد یه ایمیل دیگه بهش بدین

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخگویی.لاینسس رو پاک کردم ودیروز و امروز امتحان کردم اما مشکل پابرجاست متاسفانه

لینک به ارسال

سلام...چند روز دیگه امتحان کنید..من این مشکل رو داشتم بعد از چند روز حل شد..

لینک به ارسال

با چیزشکن امتحان کنید ولی در کل فایل لایسنس سالم رو همیشه پیش خودتون نگهداری کنید تا در این مواقع با جابجا کردن فایل سالم به پوشه نصب شده نرم افزار مشکلتون به راحتی حل بشه

لینک به ارسال

license_best_0628526A.ask دو گزینه هست تو پوشه نصبی باکس که با این اسم ذخیره شده اینها رو بردارید جای مطمینی بگذارید تا دیگه مشکلی نباشه

لینک به ارسال
سلام دوستان من دیروز ویندوز عوض کردم بعد دانگل رو نصب کردم برنامش بااخرین ورژن.2.25 و بعد از وارد کردن یوزرنیم و ایمیل پنجره دانگل هنگ میکنه و اون لاینسس رو ب ایمیلم ارسال نمیکنه کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی بهش نیاز دارم.ممنونم

یاعلی

باید درخواست فایل license جدید بدین

[email protected]

لینک به ارسال

مرسی دوست من از راهنماییت ولی باید چی بنویسم لطفا راهنمایی کنید

یاعلی

لینک به ارسال
مرسی دوست من از راهنماییت ولی باید چی بنویسم لطفا راهنمایی کنید

یاعلی

hi best team support

my licences is invalid and i need to new

please create for me new licences

my s/n is:سریال دانگل

best regards_gsm-developers user

دنیا همه هیچ و اهل دنیا هم هیچ

ای هیچ برای هیچ 

برهم مپیچ

لینک به ارسال

سلام دوستان ایمیل نیومد کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه خیلی گرفتار این دانگلم نمیدونم چکار کنم.لطفا کمکم کنید

لینک به ارسال

با سلام...

یبار کلا حذفش کن....یه ورژن قدیمی تر رو نصب کن...بعد اگه حل شد آپدیتشو نصب کن....

اگه حل نشه ممکنه که ایراد از ویندوزت باشه....

راستی تا جایی که میتونی از ویندوز بدون دست کاری شده استفاده کن...

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک به ارسال

دوست عزیز شاید از ویندوزت خرابه ی ویندوز عوض کن

لینک به ارسال

سلام دوستان بعد از چند روز امروز صبح بهم ایمیل داد ممنونم از راهنمایی همه همکارام.

مشکل حل شد.

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون از اعلام نتیجه

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.