به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

siavash sadr

اموزش نرم افزار Realterm (مبحث frp) ,و حل مشکل ffrp

پست های پیشنهاد شده

1-نرم افزار Realterm از این لینک RealTerm: Serial/TCP Terminal - Browse Files at SourceForge.net دانلود کنید و روی سیستم خود نصب کنید

2-درایور سامسونگ رو دانلود و نصب کنید

3-یک سیمکارت روی گوشی قرار بدید و روشنش کنید و ب وای فای متصلش کنید و ب سیستم متصل کنید

4-ب قسمت device manager سیستم خود رفته و در قسمت modem روی samsung راست کلیک کرده و به قسمت propertis بروید در این قسمت درگاه یو اس بی یا com port مشخص میشود

kIVa

4-نرم افزار Realterm اجرا کنید و در سربرگ display گزینه half dublex رو تیک بزنید

Dev-Host - 14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

5-ب سربرگ port برید و com port مورد نظر رو انتخاب کنید

6-ب سربرگ send بروید و در کادر اول این گزینه را تایپ کنید at+creg?\r\n سپس گزینه send ACSII رو بزنید و منتظر باشد تا ok بشه

7-در همون کادر این رو تایپ کنید atd1234;\r\n و بجای 1234 یک شماره تلفن بزنید و گزینه send ACSII بزنید

Dev-Host - 14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

بعد گوشی گ زنگ زد ب چپ و راست بکشید صفحه رو و اینترنت رو انتخاب کنید بعد از این ادرسدانلود Quick Shortcut Maker.apk آندروید - آپلودسنتر داکلود نرم افزار QuickShortcutMaker دانلود کنید

8-بعد از این ادرس Dev-Host - bypass frp fix AFTER INSTALL QuickShortcutMaker.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service این نرم افزار رو دانلود کنید

9-یک فایل منیجر دانلود کنید و بعد از نصب هر دو نرم افزار رو نصب بعد نرم افزار QuickShortcutMaker باز کنید و عبارت google رو تایپ سپس در قسمت مدیریت حساب گزینه نام کاربری و پسورد را بزنید بعد علامت فلش رو زده و در صفحه باز شده بالا سمت چپ سه نقطه رو زده و گزینه web رو بزنید و بعد وارد جی میلتون بشید

تمام.

14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg

14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

در تکمیل آموزش دوست خوبمون باید بگم روی اکثر اندروید 6 ها مثل j700f هم جواب میده ....... در ضمن میتوان بعد از برقراری تماس از طریق مموری نیز برنامه ها رو نصب کرد و کار رو ادامه داد

لینک به ارسال

روی j700f نسخه j700fxxu3bpj1 تست شد

و بدون هیچ دردسری اوکی شد

لینک به ارسال

نرم افزار Realterm کاربردهای زیادی داره

ویرایش شده توسط siavash sadr

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک به ارسال
نرم افزار Realterm کاربردهای زیادی داره

بله داداش این برنامه تحت at+ کار میکنه و خیلی فراتر از این حرف ها کاربرد دارد بنده فقط وصف کاراش رو شنیدم حقیقتا

اگه ممکنه دوستان عزیز هر چیزی دیگه ای در موردش میدونند عنوان کنننند

خیلی سپاس گزارم از همه بچه های خوب و دوست داشتنی این انجمن که واقعا کم نمیزارن

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال

نرم افزار Realterm یک نرم افزار در زمینه الکترونیک و سوییچ پورت هستش و خیلی از کاربردهاش در زمینه موبایل کاربرد نداره اموزش کاملش هم موجود هست اما ب زبان انگلیسی هستش و برای ترجمه اش حداقل یکی دو ماه باید وقت بذارم چون تخصصی هستش و باید بصورت دستی ترجمه بشه و با نرم افزار مترجم نمیشه و خیلی از مباحثش هم مربوط ب موبایل نیست پس اگر قسمتی شامل کار همکاران باشه پیدا میکنم و براتون میذارم

5teamgsm 

لینک به ارسال

درود

آموزش این نرم افزار بصورت کاملا فارسی و pdf شده در حال تکمیل شدن هستش و بزودی قرار داده خواهد شد//////

نمایندگی رسمی و ساپورتر اصلی دانگل GSDدر ایران

صفری آرش

برای خرید و مشاوره دانگل GSD

پیام بدین 

ادرس تلگرام

👇

@SFRIARASH

09141576218

لینک به ارسال

سپاس...............

5teamgsm 

لینک به ارسال
درود

آموزش این نرم افزار بصورت کاملا فارسی و pdf شده در حال تکمیل شدن هستش و بزودی قرار داده خواهد شد//////

خیلی ممنونیم از شما بزرگوار

اخیرا نرم افزار کارا خیلی از مشکلات رو با این برنامه حل میکنن که حتی باکس ها قادر به انجامش نیستن

از قبیل مشکل no sim in s6و خیلی دیگه از مشکلات

مشتاق اموزش تون هستیم بزرگوار

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

اقا من این کارارو انجام دادم و وقتی میخوام به اون فیلد یوز و پسوورد جیمیل وارد شم به جای اون ارور میده

گوشیم جی 7 2015 هستش

ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم

84.jpg

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید

اقا من این کارارو انجام دادم و وقتی میخوام به اون فیلد یوز و پسوورد جیمیل وارد شم به جای اون ارور میده

گوشیم جی 7 2015 هستش

84.jpg

دوست عزیز باید کاربر ویژه باشید تا از کاربران خانگی متمایز و راهنمایی بشید ؟

لینک به ارسال
دوست عزیز باید کاربر ویژه باشید تا از کاربران خانگی متمایز و راهنمایی بشید ؟

عزیز من تعمیرکار شخصی هستم و این گوشی برای یک عزیزی بود که به عنوان امانت گرفته بودم و بعد فرمت به شکل افتاد

الان غیر کاربر ویژه شدن هیچ راهی نیست شما منو راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

درضمن من با روش realterm نرفتم چون نیازی به این کار نیست و فقط با قرار دادن یک سیمکارتی که پین کد داره میشه از طریق تماس اضطراری به اینترنت دسترسی پیدا کرد و اون برنامه رو نصب کرد

لینک به ارسال

جسارتن شما میتونید قبل از وایپ کردن بفهمید که گوشی جیمیل داره یا نه

گوشی تو حالت دانلود مد ببرید بعد کلید ولوم بالا

frp:off

frp:on

مشخص میشه دوست عزیز اگه تعمیر کارید؟

البته ما دور هم جمع شدیم که بهم کمک کنیم این کار هم بخاطر کابران خانگی انجام میشه و شما نباید دلخور بشید

ببخشید

موفق باشید

ً@*&،00

ویرایش شده توسط reza_2344

لینک به ارسال

دوست عزیز جیمیل قبلشو دارم اما میزنم ارور میده بازم

frp هم تو دانلوددینگ و ریکاوری on هستش

وایپ کردم اینطوری شده

حتی از همون طریق samsung bypass رو هم نصب کردم وارد تنظیمات شدم اما اونجا نمیشه usb debuger رو فعال کرد چون گوشی قفله و از همونجام فرمت کردم تو حالت قفل, بازم فرقی نداشت

الان به نظرتون چکار باید بکنم

لینک به ارسال

خصوصی ارسال شد موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر حل شدً@*&،00

لینک به ارسال

درود...

توی نرم افزار پورت گوشی رو شناسایی نمیکنه روی دوتا سیستم هم تست کردم میدونید مشکل از کجاست گوشی j7

مشخصه رام J7XXU3BPJ1

پشت گوشی هم روی برچسب چینی نوشته شده سیم کارت پین دار جواب نداد تماس برقرار نمیشه.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک به ارسال
درود...

توی نرم افزار پورت گوشی رو شناسایی نمیکنه روی دوتا سیستم هم تست کردم میدونید مشکل از کجاست گوشی j7

مشخصه رام J7XXU3BPJ1

پشت گوشی هم روی برچسب چینی نوشته شده سیم کارت پین دار جواب نداد تماس برقرار نمیشه.

حل شدً@*&،641

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک به ارسال
1-نرم افزار Realterm از این لینک RealTerm: Serial/TCP Terminal - Browse Files at SourceForge.net دانلود کنید و روی سیستم خود نصب کنید

2-درایور سامسونگ رو دانلود و نصب کنید

3-یک سیمکارت روی گوشی قرار بدید و روشنش کنید و ب وای فای متصلش کنید و ب سیستم متصل کنید

4-ب قسمت device manager سیستم خود رفته و در قسمت modem روی samsung راست کلیک کرده و به قسمت propertis بروید در این قسمت درگاه یو اس بی یا com port مشخص میشود

17.jpg

4-نرم افزار Realterm اجرا کنید و در سربرگ display گزینه half dublex رو تیک بزنید

Dev-Host - 14202690_10210468410415941_4703368027094509319_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

5-ب سربرگ port برید و com port مورد نظر رو انتخاب کنید

6-ب سربرگ send بروید و در کادر اول این گزینه را تایپ کنید at+creg?\r\n سپس گزینه send ACSII رو بزنید و منتظر باشد تا ok بشه

7-در همون کادر این رو تایپ کنید atd1234;\r\n و بجای 1234 یک شماره تلفن بزنید و گزینه send ACSII بزنید

Dev-Host - 14183937_10210468413376015_2833231685049930991_n.jpg - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

بعد گوشی گ زنگ زد ب چپ و راست بکشید صفحه رو و اینترنت رو انتخاب کنید بعد از این ادرسدانلود Quick Shortcut Maker.apk آندروید - آپلودسنتر داکلود نرم افزار QuickShortcutMaker دانلود کنید

8-بعد از این ادرس Dev-Host - bypass frp fix AFTER INSTALL QuickShortcutMaker.apk - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service این نرم افزار رو دانلود کنید

9-یک فایل منیجر دانلود کنید و بعد از نصب هر دو نرم افزار رو نصب بعد نرم افزار QuickShortcutMaker باز کنید و عبارت google رو تایپ سپس در قسمت مدیریت حساب گزینه نام کاربری و پسورد را بزنید بعد علامت فلش رو زده و در صفحه باز شده بالا سمت چپ سه نقطه رو زده و گزینه web رو بزنید و بعد وارد جی میلتون بشید

تمام.

سلام با این که همه موارد طبق آموزش میرم ولی اوکی نمیشه

Untitled.jpg.html

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک به ارسال

مدل گوشی و ورژن اندرویدش چیه

5teamgsm 

لینک به ارسال
نرم افزار Realterm یک نرم افزار در زمینه الکترونیک و سوییچ پورت هستش و خیلی از کاربردهاش در زمینه موبایل کاربرد نداره اموزش کاملش هم موجود هست اما ب زبان انگلیسی هستش و برای ترجمه اش حداقل یکی دو ماه باید وقت بذارم چون تخصصی هستش و باید بصورت دستی ترجمه بشه و با نرم افزار مترجم نمیشه و خیلی از مباحثش هم مربوط ب موبایل نیست پس اگر قسمتی شامل کار همکاران باشه پیدا میکنم و براتون میذارم

با سلام

آموزش انگلیسی برنامه را از کجا پیدا کنم؟

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکل رو دارم

البته گوشی asus _x008d

Asus Pegasus 3

اندروید 6

کلا فیلد یوز و پسوورد رو اجازه ی دسترسی نمیده

با کرک باکس میراکل هم جواب نداد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید

گوشیم جی 7 2015 هستش

84.jpg

.........

سلام

منم همین مشکل رو دارم

البته گوشی asus _x008d

Asus Pegasus 3

اندروید 6

کلا فیلد یوز و پسوورد رو اجازه ی دسترسی نمیده

با کرک باکس میراکل هم جواب نداد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

دوستان عزیز تو اندروید نسخه 6 اجازه دسترسی به فعال کردن گزینه یوزر و پسورد داده نمیشه برای همین قبل از باز کردن برنامه quieckshortcut macker فایل زیر رو دانلود و ابتدا اون رو نصب و سپس نرم افزار quieckshortcut macker رو نصب و باز کنید اون موقع خواهید دید ک گزینه type user and password بهش اضافه شده

Android_6_Google_Account_Manager

5teamgsm 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.