رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش جامع آنبریک و ترمیم بوت گوشیهای سری کوالکام بدون باکس برای اولین بار از جی اس ام دولوپرز

ارسال های توصیه شده

اگه مشکلی نیست بگید تا کی باید منتظر جواب بمونم؟ بنده 30 تومن هزینه کردم که نتیجه بگیرم. 2تا از این مدل دارم که هیچکدومشون با این روش پارتیشن هاشون نمایش داده نمیشه!

درود بر شما دوست عزیز بزودی مشکل شما رو بررسی خواهم کرد،مغازه ام رو متاسفانه چند روز هست که دزد غارت کرده اصلا وقت نمیکنم.

نگران هزینه خود هم نباشید تمام آموزشهایی که در مرکز دانلود قرار گرفته کاملا تست شده میباشد.شما یکبار دیگر مراحل رو با دقت مرور کنید

بنده هم در اسرع وقت پیگیر مشکل شما خواهم شد.موفق باشید

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال
  • پاسخ 29
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

درود بر شما دوست عزیز بزودی مشکل شما رو بررسی خواهم کرد،مغازه ام رو متاسفانه چند روز هست که دزد غارت کرده اصلا وقت نمیکنم.

نگران هزینه خود هم نباشید تمام آموزشهایی که در مرکز دانلود قرار گرفته کاملا تست شده میباشد.شما یکبار دیگر مراحل رو با دقت مرور کنید

بنده هم در اسرع وقت پیگیر مشکل شما خواهم شد.موفق باشید

سلام

از این بابت واقعا متاسفم. بنده بخاطر پولش نگفتم اینو گفتم که یعنی 2تا گوشی دارم و واسم هزینش مهم نیست میخوام نتیجه حاصل بشه و گوشی ها رو به مشتری تحویل بدم. مشتری هر روز تو فروشگاهه! ممنون و متاسفم بابت این موضوع :u_1f615:

TALESH People

لینک ارسال
  • 5 هفته بعد...
بنده با cm2 رید گرفتم

این آموزش نیازی به باکس و دانگل نداره ولی بنده با همین روشهایی که دوستان فرمودند تست کردم اما پارتیشن های هارد واسم نیومد تا فرمت کنم...

TALESH People

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام ممنون از اموزش .honor 5x بوت پریده با فایل اشتباه .این اموزش رو تهیه کردم .اولا لینک 7

-

درایور مخصوص کوالکام رو از لینک زیر دانلود کنید تو اموزش نیست...

دوم اینکه خط 5 رو تو cmd راهنمایی میکنید دقیق تر من با cmd/cd fastboot میزنم

ارور The boot configuration data store could not be opened.

Access is denied.

میده راهنمایی میکنید.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام ممنون از اموزش .honor 5x بوت پریده با فایل اشتباه .این اموزش رو تهیه کردم .اولا لینک 7

-

درایور مخصوص کوالکام رو از لینک زیر دانلود کنید تو اموزش نیست...

دوم اینکه خط 5 رو تو cmd راهنمایی میکنید دقیق تر من با cmd/cd fastboot میزنم

ارور The boot configuration data store could not be opened.

Access is denied.

میده راهنمایی میکنید.

درود.

درایور خدمت شما

QDLoader HS-USB Driver - AndroidBrick

برای مشکل دومتون به صورت RUN ADMINISTORATOR اجرا کنید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام ممنون بابت پاسخگویی هوایی honor 5 x رو با این روش میشه ریپیر کرد

درود دوباره

این روش برای اون مدل هایی هست که هاردشون بدسکتوری پیدا کردن و درایور به صورت qualcomm 9008 uhsb شناخته میشه

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود دوباره

این روش برای اون مدل هایی هست که هاردشون بدسکتوری پیدا کردن و درایور به صورت qualcomm 9008 uhsb شناخته میشه

موفق باشید

ممنون برای honor 5x که بوت پریده از چه روشی استفاده کنم.درایور qualcom9006 دیتکت میشه .چند راه پیدا کردم.

با برنامه qpst دیتکت میشه ولی فایل xml و بین رو ندارم.

از گوشی سالم چطور بکاپ بگیرم؟راهنمایی میکنید استاد

لینک ارسال
ممنون برای honor 5x که بوت پریده از چه روشی استفاده کنم.درایور qualcom9006 دیتکت میشه .چند راه پیدا کردم.

با برنامه qpst دیتکت میشه ولی فایل xml و بین رو ندارم.

از گوشی سالم چطور بکاپ بگیرم؟راهنمایی میکنید استاد

سلام

با باکس های اینفنیتی و اینفرنو و هوا و ... میتونید از سری کوالکام بکاپ بگیرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...