رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل رو آرم موندن بعد رفتن به حالت ریکاوری گوشی بعد از ریپک کردن فایل system.img.ext4

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشین ...

بنده دارم روی گوشی j500h اندروید 6.0.1 رام بنگلادش کار میکنم.

فایل اورجینال بدون مشکل رایت میشه.

من اومد فایل system.img.ext4 با نرم افزار System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam آنپک کردم و بدون هیچ گونه تغییرات دوباره با نرم افزار IMG_REPACK_x32_5.1.0_r5 ریپک کردم سپس روی گوشی رایتش کردم بدون هیچ اروری رایت شد وقتی فلش خورد گوشی روی آرم سامسنوگ میمونه بعد از 15 ثانیه میاد روی حالت ریکاوری.

آیا مشکل کار از کجاست؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با عرض سلام و خسته نباشین ...

بنده دارم روی گوشی j500h اندروید 6.0.1 رام بنگلادش کار میکنم.

فایل اورجینال بدون مشکل رایت میشه.

من اومد فایل system.img.ext4 با نرم افزار System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam آنپک کردم و بدون هیچ گونه تغییرات دوباره با نرم افزار IMG_REPACK_x32_5.1.0_r5 ریپک کردم سپس روی گوشی رایتش کردم بدون هیچ اروری رایت شد وقتی فلش خورد گوشی روی آرم سامسنوگ میمونه بعد از 15 ثانیه میاد روی حالت ریکاوری.

آیا مشکل کار از کجاست؟

.

مشکل اینه که با رایت شدن فایل سیستم پارتیشن گوشی بهم میخوره و دایرکتوری سیستم رو بوت نمیکنه.

برای رفع این مشکل از روش های دیگر ریپک استفاده کنید در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده .

ضمنا توصیه میشه از نسخه 64 بیتی ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
.

مشکل اینه که با رایت شدن فایل سیستم پارتیشن گوشی بهم میخوره و دایرکتوری سیستم رو بوت نمیکنه.

برای رفع این مشکل از روش های دیگر ریپک استفاده کنید در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده .

ضمنا توصیه میشه از نسخه 64 بیتی ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید

یعنی با نرم های دیگه فایل رو system رو ریپک کنم سپس رایت کنم؟

در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده:لینک آموزش؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

خدمت شما .

>http://forum.gsm-developers.com/thread11460.html

این هم نحوه ریپک

>http://forum.gsm-developers.com/thread11298.html

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...