به انجمن خوش آمدید

برای دسترسی به تمام ویژگی های ما، ثبت نام کنید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به ایجاد موضوعات، پاسخ به موضوعات موجود، ارسال اعتبار به اعضای دیگر خود، رسیدن پیام شخصی خود، به روز رسانی وضعیت پست، مدیریت نمایه خود و خیلی بیشتر خواهد بود. پس از ورود به سیستم، این پیام حذف خواهد شد.

MR.Majid

مشکل رو آرم موندن بعد رفتن به حالت ریکاوری گوشی بعد از ریپک کردن فایل system.img.ext4

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشین ...

بنده دارم روی گوشی j500h اندروید 6.0.1 رام بنگلادش کار میکنم.

فایل اورجینال بدون مشکل رایت میشه.

من اومد فایل system.img.ext4 با نرم افزار System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam آنپک کردم و بدون هیچ گونه تغییرات دوباره با نرم افزار IMG_REPACK_x32_5.1.0_r5 ریپک کردم سپس روی گوشی رایتش کردم بدون هیچ اروری رایت شد وقتی فلش خورد گوشی روی آرم سامسنوگ میمونه بعد از 15 ثانیه میاد روی حالت ریکاوری.

آیا مشکل کار از کجاست؟

ویرایش شده توسط MR.Majid

[sIGPIC][/sIGPIC]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
با عرض سلام و خسته نباشین ...

بنده دارم روی گوشی j500h اندروید 6.0.1 رام بنگلادش کار میکنم.

فایل اورجینال بدون مشکل رایت میشه.

من اومد فایل system.img.ext4 با نرم افزار System_All_In_One_Extractor_By_HawkTeam آنپک کردم و بدون هیچ گونه تغییرات دوباره با نرم افزار IMG_REPACK_x32_5.1.0_r5 ریپک کردم سپس روی گوشی رایتش کردم بدون هیچ اروری رایت شد وقتی فلش خورد گوشی روی آرم سامسنوگ میمونه بعد از 15 ثانیه میاد روی حالت ریکاوری.

آیا مشکل کار از کجاست؟

.

مشکل اینه که با رایت شدن فایل سیستم پارتیشن گوشی بهم میخوره و دایرکتوری سیستم رو بوت نمیکنه.

برای رفع این مشکل از روش های دیگر ریپک استفاده کنید در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده .

ضمنا توصیه میشه از نسخه 64 بیتی ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال
.

مشکل اینه که با رایت شدن فایل سیستم پارتیشن گوشی بهم میخوره و دایرکتوری سیستم رو بوت نمیکنه.

برای رفع این مشکل از روش های دیگر ریپک استفاده کنید در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده .

ضمنا توصیه میشه از نسخه 64 بیتی ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید

یعنی با نرم های دیگه فایل رو system رو ریپک کنم سپس رایت کنم؟

در صورتی که جواب نداد تبدیل کنید به ext4 با روش های ارایه شده:لینک آموزش؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک به ارسال

خدمت شما .

>http://forum.gsm-developers.com/thread11460.html

این هم نحوه ریپک

>http://forum.gsm-developers.com/thread11298.html

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

My Twitter

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.