رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در فلش y511-u30

sajjad-ali

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یک گوشی هواوی y530-u30 هست با هر رامی فلش میزنم ارور 5069 میده فرمت هم کردم باز جواب نداد با تشکر

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
سلام دوستان یک گوشی هواوی y530-u30 هست با هر رامی فلش میزنم ارور 5069 میده فرمت هم کردم باز جواب نداد با تشکر

درود بر شما ...

1. مشکل گوشی چیه؟

2. بیلد گوشی چنده؟

3. چه بیلدی میخواهی روی گوشی رایت کنید؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

مشکل گوشی اینه که روی ارمه الان با فرمت گوشی خاموشه با b118 و b120 تست کردم ارور میده

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

بله با جدید ترین ورژن که 5 و با قدیمی ترین ورژن هم تست کردم

لینک ارسال

درود بر شما

لطفا سوالاتتون رو در انجمن مربوطه مطرح کنید

این موضوع چندمین باره که به شما گوش زد میشه اما انگار نه انگار

مطمعن باشید اگه سوالاتتون رو توی بخش مربوطه ذکر کنید خیلی زودتر به نتیجه میرسید و بنفع خودتونه

لینک ارسال

با سلام اساتید منم همین مشکلو دارم اولش زده بود encrypted damage فایلم که اصلا قبول نمیکرد گویا پارتیشنش خراب شده بود بنده فرمت کردم گوشی خاموش شد ولی توی باکس انفو میداد و در فلش تولز هم ارور 5069 بعدشم format whole flash رو زدم اینبار کلا از انفو دادن هم گذشت اصلا سیستم شناسای نمیکنه احتما زیاد هارده.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

سلام..دروود

متاسفانه هارد خرابه...

موفق باشی...

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...