رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست کوک رام

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام علیک اقا الیا ممنون جواب بدید ممنون میشم رام g850a رو برام کوک کنید چندم میگیرید ممنون میشم

یا اموزش پک سیستم رو بدید به خدا کلافه شدم

روشهای روی کانال هم هیچ کمکی نکرد تو را خدا یه اموزش مگه چقد طول میکشه 20 دقیقه نمیشه شما برام بزارید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
با عرض سلام علیک اقا الیا ممنون جواب بدید ممنون میشم رام g850a رو برام کوک کنید چندم میگیرید ممنون میشم

یا اموزش پک سیستم رو بدید به خدا کلافه شدم

روشهای روی کانال هم هیچ کمکی نکرد تو را خدا یه اموزش مگه چقد طول میکشه 20 دقیقه نمیشه شما برام بزارید

دوست عزیز تمامی آموزش های مربوط به توسعه رامها در بخش های خودش درج شده شما باید حمت کنید ابتکار و حوصله به خرج بدید برای درک آموزش ها و عملی کردن آنها .

فرض کنید دارید آدرس یه روستایی رو میپرسید بهتون میگن 15 کیلومتر بعد از فلان شهره دیگه نمیگن تو این راه جندتا چاله هست چنتا پل داره از زیر پل چی میگذره و.....

ما هم آموزش رو طبق استاندارها ارایه دادیم و پاسخگویی هم میکنیم چون اینکار فنی هست اگه نتونید ابتکار بخرج بدید نمیتونید موفق باشید.

در صورتی که میخواهید ما این مدل رو برایتان کوک کنیم باید به صورت پستی ارسال کنید .

ضمنا این مدل یکی از اون مدلهای بدقلق سامسونگ هست که هیچ کوکری نتونسته رامشو کوک کنه و به پست بنده هم نخورده تا روش کار کنم .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

میدنم چی میگید اقا الیا من تمامی اموزشهای شما رو میرم مثل اینکه گفتید من اول فایل بوت را اکسترکت میکنم و فایل file -con برمیدارم بعد میبرم مسیر رام که اکستراکت کردم و بعد دستورات که شما نوشتید رو میزنم نمیه ارور میده

من الان یه رامی رو میخوام کوک کنم مثلا s3 بعد میخوام سیستم رو پک کنم ریکورد میکنم براتون میفرستم ببینید کجا رو اشتباه میرم

ممنون

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
میدنم چی میگید اقا الیا من تمامی اموزشهای شما رو میرم مثل اینکه گفتید من اول فایل بوت را اکسترکت میکنم و فایل file -con برمیدارم بعد میبرم مسیر رام که اکستراکت کردم و بعد دستورات که شما نوشتید رو میزنم نمیه ارور میده

من الان یه رامی رو میخوام کوک کنم مثلا s3 بعد میخوام سیستم رو پک کنم ریکورد میکنم براتون میفرستم ببینید کجا رو اشتباه میرم

ممنون

این بخش فضای عمومی هست شما باید در بخش خودش ارسال کنید .

خطای مربوطه را در پستی جدا و در بخش خودش قرار دهید .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

درود

دوستان عزیز همونطور که ایلیا جان فرمودن این جا بخش عمومیه و قابل دسترس به تمامیه اعضا سایت...

لطفا سوالات و مشکلات مربوط به کوک رام رو در بخش تخصصی مربوط به خودش ارسال کنید

با تشکر

تاپیک بسته شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...