رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

درخواست فایل فلش y560-l02

ارسال های توصیه شده

فایل فلش اینو ندارین اساتید ضروریه:(

لینکی اگه در اختیارتون هست لطفا.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
فایل فلش اینو ندارین اساتید ضروریه:(

لینکی اگه در اختیارتون هست لطفا.

سلام دوست عزیز این گوشی فایلش باید کوک بشه ...من دارم فایل کوک شده این مدل رو ولی چون کوکر کسی دیگه ایه نمیشه قرار داد...ایلیا خان باید کوک کنن این فایل رو

تشکر کردن نشانه شخصیت شما میباشد...ً@*&،641

لینک ارسال
درود بر شما...

Cpu گوشی چیه؟

درود کوالکام هستش

msm8916

لینک ارسال
سلام

دوستان گرامی راهی برای فارسی کردن این مدل نیست؟

نه دوست عزیز تا موقعی که کوک نشده رامش با مورو لوکال بگزرون فقط تنظیماتش فارسی نمیشه با اون بقیه جوابم میده.

بدرود.

لینک ارسال

خب همون منو فارسی بشه کافیه برام

10 تا از این مدل خریدم هیچ کدوم فارسی نیست،مشتری نمیبره.

راهی هست برای فارسی کردن همون منو؟ با مورلکال زدم نشد،صفحه کلید رو که میشه با نرمافزار فارسی کرد!

لینک ارسال

سلام مجدد

اساتید خواهشا بگین چطور همون منو رو فارسی بکنم ؟

با مورلکال هم نمیشه، پیش یکی از همکارام میبرم فارسی میکنه ولی نمیدونم با سیستم من چرا نمیشه، همکارم گفت شاید درایورات مشکل داشته باشن اونا رو هم چند بار از نو نصب کردم اپدیت کردم و بازم نشد،مشکل از چیه نرمافزاری که من برای دسترسی دادن به مورلکال استفاده میکنم مشکل داره؟ اگر مشکل از فایلمه، امکانش هست فایل سالم رو بهم بدین خواهش میکنم بدجور لازم دارم 10 تا گوشی مونده رو دستمً@*&،212

لینک ارسال
سلام مجدد

با مورلکال هم نمیشه، پیش یکی از همکارام میبرم فارسی میکنه ولی نمیدونم با سیستم من چرا نمیشه، همکارم گفت شاید درایورات مشکل داشته باشن اونا رو هم چند بار از نو نصب کردم اپدیت کردم و بازم نشد،مشکل از چیه نرمافزاری که من برای دسترسی دادن به مورلکال استفاده میکنم مشکل داره؟ اگر مشکل از فایلمه، امکانش هست فایل سالم رو بهم بدین خواهش میکنم بدجور لازم دارم 10 تا گوشی مونده رو دستمً@*&،212

درود بر شما...

الان پشت سیستم نیستم برای فردا براتون آپ میکنم.

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
سلام مجدد

دوست عزیز لطفا تاپیک جدیدی برای این مشکلتون ایجاد کنید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...