رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش FRP J700F متد جدید (حل مشکل وصل نشدن تماس اظطراری) By artoor32

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی.بعد از 3 روز کلانجار با این گوشی با روش ابداعی جدیدی برای حل مشکل FRP این گوشی در خدمتتون هستم.

روش بر پایه روش قبلی هست که دوستان در تاپیک زیر زحمتشو کشیدن.بعضی از مناطق با شماره های 911 و 112 مشکل عدم پاسخ گویی و اتصال تماس رو دارند.

http://forum.gsm-developers.com/thread12501.html

اول کارهای گفته شده قبلی رو انجام دهید و فایل های مورد نیاز رو در یک مموری ریخته و سیم کارت پین دار رو وارد گوشی کنید

دانلود فایل Download pack hazf frp j700f zip از آپلود آی آر

منتها در قسمت تماس اظطراری بجای گرفتن شماره های قبلی شماره 110 رو گرفته و گزینه not register on network رو زده بلافاصله بعد از قطع تماس ایکون مسیج رو انتخاب می کنید و پین کد سیم کارت رو زده و در قسمت مسیج یه شماره دلخواه که قابل پاسخ گویی هست وارد می کنید.مثلا من به 700 زنگ زدم از خط ایرانسل.فقط به 110 زنگ نزنید که درجا جواب میده مچتونو میگیره ً@*&،2202ً@*&،2202

با شماره خط خودتون هم می تونید تماس بگیرید.بهتره از یک سیم کارت بدون شارژ استفاده کنید.

بقیه روش مثل اموزش قبلی هست.فیلم تکمیلی اموزشی هم قرار گرفت.باتشکر از دوستان و همکارن گرامی انجمن gsm-developers

این آموزش در سایت ها و انجمن های دیگر بدون ذکر منبع و اطلاع بنده مجاز نمی باشد.

لینک ارسال

سلام

ممنون از دوست عزیز یه راهنمایی هم من بکنم اینکه بعد از وارد شدن به قسمت مسیج میتونید یه پیام جدید ایجاد کنید و آدرس گوگل رو تایپ کنید وبعد ارسال کنیدبعد ارسال با انتخاب آدرس گوگل وارد اینترنت بشید و ادامه ماجراً@*&،74874

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...