رفتن به مطلب
تالار جی اس ام دولوپرز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

عدم فلش شدن j700F-DS

ارسال های توصیه شده

دو تا دارم یکیش اره فعاله ولی یکیش نه غیر فعاله

اونی که frp فعاله اول باید frp گوشی رو غیر فعال کنید.

و اونی که frp غیر فعال هستش با این فایل اندروید 6.0.1 تست شده توسط بنده رایت کنید.

اینم مشخه فایل تست شده:

>J700FXXU2BPG3_J700FOJV2BPG1_J700FXXU2BPG1_HOME.tar.md5

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

ببخشید دوست عزیزمون گفتند که گوشی روی آرم هست و شما فرمودید frp رو غیرفعال کنند و حالا یک سوال مهم اینه گوشی که روی آرم هست رو چجوری میشه frp رو غیرفعال کرد؟؟؟

لینک ارسال
اونی که frp فعاله اول باید frp گوشی رو غیر فعال کنید.

و اونی که frp غیر فعال هستش با این فایل اندروید 6.0.1 تست شده توسط بنده رایت کنید.

اینم مشخه فایل تست شده:

>J700FXXU2BPG3_J700FOJV2BPG1_J700FXXU2BPG1_HOME.tar.md5

اونی که frp خاموش هستش رو با این ورژنی که شما گفتید و حتی چند ورژن دیگه هم فلش کردم fail میده و داخل دانلودیگ ارور زیر رو مینوبسه

sw rew.CHECK FAIL.DEVICE:3 BINARY:2

لینک ارسال
سلام فقط فایل پیت بزنید اگه بک اپ از z3x باشه بهتره اعلام نتیجه کنید؟

اقا با فایل pit زدم و wipe کردم ولی بازم فلش نمیگیره ....... البته j700ds آک دارم ..چطور میشه با z3xازش بکاپ بگیرم و فایلشو رایت کنم روی این گوشی؟؟؟؟؟

لینک ارسال
اونی که frp خاموش هستش رو با این ورژنی که شما گفتید و حتی چند ورژن دیگه هم فلش کردم fail میده و داخل دانلودیگ ارور زیر رو مینوبسه

sw rew.CHECK FAIL.DEVICE:3 BINARY:2

درود بر شما ...

یه عکس از صفحه دانلود مد برام بذارید؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

سلام!

ارور sw rew.CHECK FAIL.DEVICE:3 BINARY:2 برای اینه که ورژن فایلی که میزنید پایین تر از فایل روی دستگاست!

آخرین ورژن فایل گوشی رو از sammobile.com یا ساپورت z3x دانلود کن و بزن مشکلت روی هر دو گوشی حل میشه اون گوشی هم که frp داشت با frp بالا میاد.

لینک آخرین ورژن رام گوشیت : Download firmware: J700FXXU3BPJ1_J700FOJV3BPJ2_TUR - SamMobile

موفق باشی!

دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لب هایی هستند دعا میکنند

تلگرام : 9398959796

لینک ارسال

دوستان چرا اطلاعات کافی ندارین راهنمایی میکنین؟ اخه گوشی که روی ارمه چطوری از cet , qcn, ... بکاپ بگیره؟

دوست عزیز شما گوشی رو ببیر روی حالت ریکاوری و یه عکس بزارین تا راهنماییتون کنم.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
دوستان چرا اطلاعات کافی ندارین راهنمایی میکنین؟ اخه گوشی که روی ارمه چطوری از cet , qcn, ... بکاپ بگیره؟

دوست عزیز شما گوشی رو ببیر روی حالت ریکاوری و یه عکس بزارین تا راهنماییتون کنم.

سلام اقا شفیعی شما چرا دقت کنید گفتم از cert qcn efs pitمیتونید بک اپ بگیری همکار ما میخاد از روی گوشی دیگه فایل دامپ بک اپ بگیره روی گوشی دیگه رایت بشه شاید من بد متوجه شدم

لینک ارسال

دوست عزیز با این فایل فلش کنید چندین بار توسط بنده تست شده.نسخه اندروید 6.0.1

>http://dl.androidkade.com/Rom/official/somsung/j-series/GALAXY-J7/rom-android-6.0.1-for-GALAXY-J7-J700FXXU2BPG3_www.androidkade.com.rar
منبع:اندروید کده
پسورد فایل:www.androidkade.com

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
دوست عزیز با این فایل فلش کنید چندین بار توسط بنده تست شده.نسخه اندروید 6.0.1

>http://dl.androidkade.com/Rom/official/somsung/j-series/GALAXY-J7/rom-android-6.0.1-for-GALAXY-J7-J700FXXU2BPG3_www.androidkade.com.rar
منبع:اندروید کده
پسورد فایل:www.androidkade.com

بااین فایل نمیشه

لینک ارسال
سلام دوستان منم با این مشکل برخورد کردم کسی راه حلی نداره

این ارور تنها زمانی رخ میده که frp روشن باشه، رامی که شما میخوای نصب کنی تاریخ انتشارش پایین تر از نسخه ی نصب رو گوشی باشه، نمیشه هم گفت که صد درصد با این نسخه حل میشه که بعضی از دوستان بالا لینک دادن، شما آخرین نسخه ارائه شده بر اساس تاریخ رو دانلود و نصب کن مشکلی نخواهد بود*.

لینک ارسال
این ارور تنها زمانی رخ میده که frp روشن باشه، رامی که شما میخوای نصب کنی تاریخ انتشارش پایین تر از نسخه ی نصب رو گوشی باشه، نمیشه هم گفت که صد درصد با این نسخه حل میشه که بعضی از دوستان بالا لینک دادن، شما آخرین نسخه ارائه شده بر اساس تاریخ رو دانلود و نصب کن مشکلی نخواهد بود*.

برادر اندروید گوشی 5.1.1 الان

لینک ارسال

این رامو از sammobile.com دانلود کن و بزن صد در صد میگیره آقا انقدر خودتونو اذیت نکنید!

J700FXXU3BPJ1_J700FOJV3BPJ1_THR

لینک ارسال

مطمئنا که میگیره

منتهی یه چیزی این وسط هست که امروز فهمیدم و شاید پیش و پا افتاده باشه

اون عبارتی که بعد از xx هست

به طور مثال j700fxxu3bpj1_j700fojv3bpj1_thr

fxxu3

اگه این عبارت باشه شما دیگه نمیتونین با fxxu2 فلشش بکنین یا دانگرید بکنین

باید یه رام با همین مشخصه براش پیدا کنین

یعنی عدد 3 باشه نه 2

در غیر این صورت فلش نمیشه

لینک ارسال

درسته همون عبارت نشون دهنده ورژن رامه

کلا دوتا رام سامسونگو که میخوایم ببینیم کدوم ورژن جدیدتری داره حروفشونو که بغل هم بذاریم ب ترتیب حروف الفبای انگلیسی هر کدوم جدیدتر باشه معلوم میشه مثلا:

u3bpj1 از u3apj1 جدیدتره!

چون b تو الفبای انگلیسی بعد از a میاد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...