رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریکاوریTWRP به همراه روت و Gapps برای گوشی A5108

ارسال های توصیه شده

عرض سلام و خسته نباشید

چندی پیش در یکی از انجمن ها گشت و گذار داشتم

که به یه تاپیک خوردم که اموزش نصب ریکاوری و گوگل سرویس بود

خواستم شما هم ازش استفاده کنین

فایل های مورد نیاز رو از این صفحه دانلود میکنین

>https://drive.google.com/file/d/0BzwYb3aIPibUUGJZSUxGZnFqTFU/view?usp=sharing

گوشی رو خاموش میکنین و به دانلود مود میبرین

71.jpg

توجه داشته باشین باید بوت لودر در حالت انلاک باشه

منظور از بوت لودر گزینه OEM unlock در قسمت Developer options هست

سپس اودین رو باز کرده و گوشی را که در حالت دانلود مود است متصل میکنین

19.png

سپس فایل موجود در پوشه را که دانلود کرده اید با این نام

>twrp_3.0.2-1_sm-a510_by_NguyenThanhLong-MaxMobile.tar

در قسمت Ap میچینید و سپس اقدام به فلش کردن میکنید

72.jpg

در اینجا شما موفق به نصب کاستوم ریکاوری میشوید

اگر خواستار روت گوشی نیز هستید بقیه مقاله را نیز با ما همراه باشید

برای روت گوشی این فایل را پیدا کرده و در حافظه گوشی کپی نمایید

>UPDATE-SuperSU-v2.65-by-NguyenThanhLong-MaxMobile

وارد ریکاوری شوید

راهنمایی : برای ورود به ریکاوری کاستوم کلید پاور+افزایش صدا + هوم را با هم فشار دهید(در حالتی که گوشی خاموش است)

در صفحه ای که باز شد Swip to Allow Modifications را درگ کنید

73.jpg

کلید install را لمس کنید

74.jpg

فایل با این اسم که از قبل بر روی حافظه تلفن کپی کرده اید را انتخاب کنید

>UPDATE-SuperSU-v2.65-by-NguyenThanhLong-MaxMobile

75.jpg

گزینه Swip to confirm Flash را درگ کنید تا عملیات فلش زدن شروع شود

76.jpg

و در نهایت گزینه ریبوت سیستم را انتخاب کنید

77.jpg

تبریک میگم گوشی شما روت شد و اگر به منو گوشی برین مشاهده میکنین که فایل supersu اضافه شده

اما اگر میخواهید برنامه های گوگل پلی رو بر روی این گوشی چینی داشته باشید چند خط پایینی رو هم با ما همراه باشید

فایل با این مشخصات که داخل فایل هایی که دانلود کردین رو به حافظه تلفن انتقال دهید

>open_gapps-arm-5.1-micro-by-NguyenThanhLong-MaxMobile

دوباره طبق اموزش های بالا به ریکاوری کاستوم برید

راهنمایی : برای ورود به ریکاوری کاستوم کلید پاور+افزایش صدا + هوم را با هم فشار دهید(در حالتی که گوشی خاموش است)

کلید install را لمس کنید

سپس از بین فایل ها این فایل رو انتخاب کنید

>open_gapps-arm-5.1-micro-by-NguyenThanhLong-MaxMobile

78.jpg

install را انتخاب کرده و سپس Swipe to confirm Flash

77.jpg

و در نهایت سیستم ریبوت

توجه داشته باشید من این گوشی دمه دستم نیست و این مقاله رو از یه سایت براتون ارسال کردم

ولی نمیخوره بهش مشکلی داشته باشه

از دوستان اگه کسی تستش کرد نتیجه رو اعلام کنه که بقیه دوستان هم ازش استفاده کنن

لینک منبع:

>http://maxmobile.vn/tin-tuc/huong-dan-unlockbootloader-root-cai-ch-play-cho-samsung-a5-2016-a5108.html

لینک ارسال
  • پاسخ 30
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

این فایل تست شده هست و میتونید برای کاستوم ریکاوری ازش استفاده کنین

>http://s7.picofile.com/file/8257873718/twrp_3_0_2_1_sm_a510.tar.html

فایل توسط خودم تست شده و بدون مشکل و ایراد هستش

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

این فایل تست شده هست و میتونید برای کاستوم ریکاوری ازش استفاده کنین

>http://s7.picofile.com/file/8257873718/twrp_3_0_2_1_sm_a510.tar.html

فایل توسط خودم تست شده و بدون مشکل و ایراد هستش

سلام بر دوستان

دوستان من میخوام twrp ورژن 3.0.2.1 را روی گوشی نصب کنم اما نمیشه! رام گوشیم 6.0.1 هست و الان نه زبان فارسی داره و نه گوگل مپس را پشتیبانی میکنه!!!!

به نظرتون راهی هست که بتونم روت و مود ریکاوری را نصب کنم؟

اصلا به نظرتون میتونم رام 510fd را براش پورت کنم؟

چندین و چند پست در سایت xda گذاشتم اما جوابی نگرفتم!!!

امیدوارم راه حلی داشته باشید واسه حل مشکل من

ممنون از همتون منتظر جوابتونم

لینک ارسال
سلام بر دوستان

دوستان من میخوام twrp ورژن 3.0.2.1 را روی گوشی نصب کنم اما نمیشه! رام گوشیم 6.0.1 هست و الان نه زبان فارسی داره و نه گوگل مپس را پشتیبانی میکنه!!!!

به نظرتون راهی هست که بتونم روت و مود ریکاوری را نصب کنم؟

اصلا به نظرتون میتونم رام 510fd را براش پورت کنم؟

چندین و چند پست در سایت xda گذاشتم اما جوابی نگرفتم!!!

امیدوارم راه حلی داشته باشید واسه حل مشکل من

ممنون از همتون منتظر جوابتونم

سلام

موقع نصب ریکاوری چه خطایی میده دوست عزیز

این روش رو روی اندروید 5 تست کردم و جواب داده

لینک ارسال

برای منو فاسی کافیست فایل اورجینال رو توسط z3x pro 27.7 با برداشتن تیک cache , hidden فلش کنید در صورت مشکل برای ussdو تولبار تیک userdata رو بردارین. مدلای رفرش اصلی با فلش system.img.ext4 منو فارسی خواهند شد بدون مشکل/موفق باشید

لینک ارسال

مرسی از پاسخ دهی سریعتون

ارور faild میده و همون اول کار چند دقیقه روحالت ریکاوری میمونه و دقیقا همون موقع که استارت را میزنم داخل گوشی به چینی مینویسه( شما نیاز به باز کردن قفل دستگاه دارید) که منظورش همون بوت لودر هست که من اونم از داخل پوشه دولوپر(oem) تیکش را گذاشتم و دیگه نمیدونم منظور از قفل بودن دستگاه چیه!!!

لینک ارسال

ممنون از شما دوست عزیز

اما متاسفانه من باکس ندارم و با اودین و کامپیوتر روی گوشی کار میکنم:u_e411:

اما این (مدلای رفرش اصلی با فلش system.img.ext4 منو فارسی خواهند شد بدون مشکل/موفق باشید) روشی که گفتید ایا نیاز به باکس داره؟ و ایا مشکل من را حل میکنه؟

لینک ارسال
مرسی از پاسخ دهی سریعتون

ارور faild میده و همون اول کار چند دقیقه روحالت ریکاوری میمونه و دقیقا همون موقع که استارت را میزنم داخل گوشی به چینی مینویسه( شما نیاز به باز کردن قفل دستگاه دارید) که منظورش همون بوت لودر هست که من اونم از داخل پوشه دولوپر(oem) تیکش را گذاشتم و دیگه نمیدونم منظور از قفل بودن دستگاه چیه!!!

سلام برنامه crom را دانلود روی گوشی نصب کنید اجرا کنید اینترنت هم وصل باشه تا آنلاک بشه بتونید ریکاوری نصب کنید بعد رام رسمی 510fd رو استخراج کنید فقط فایل ایمیج سیستم رو نصب کنید بعد وایپ کنید از ریکاوری تموم فارسی هم میشه

لینک ارسال
سلام برنامه crom را دانلود روی گوشی نصب کنید اجرا کنید اینترنت هم وصل باشه تا آنلاک بشه بتونید ریکاوری نصب کنید بعد رام رسمی 510fd رو استخراج کنید فقط فایل ایمیج سیستم رو نصب کنید بعد وایپ کنید از ریکاوری تموم فارسی هم میشه

سلام دوست عزیز

ممنونم بابت راهنمایی

منظور از crom همون گوگل کروم خودمونه دیگه؟ اگه نیست لطفا لینک قرار بدید دانلود کنم.

من گوگل کروم را نصب کردم و باهاش وارد اینترنت شدم اما بعد که خاموش کردم و دوباره خواستم twrp را نصب کنم همون ارور را میداد (گوشی قفل است و به سایت سامسونگ مراجعه کنید!)!!!

اما من پوشه twrp را به zip تبدیل کردم و پسوند فایل داخل ان را به tar تغییر دادم و وقتی با اودین فلش کردم طی 2 ثانیه نوشت پاس pass و گوشی ری استارت شد! اما وقتی خواستم وارد مود ریکاوری twrp بشم دوباره وارد همون مود ریکاوری خود سامسونگ شد!!!

نحوه وارد شدن به twrp مگه این نیست که ولوم بالا و هوم و پاور را همزمان نگه داریم تا وارد بشه؟

یعنی کجای کار مشکل داره؟:u_e401:

به نظرتون میشه که twrp نسخه3.0.2.1 برای این سیستم عامل جواب نده؟ یا اینکه کلا سامسونگ این گوشی را قفل کرده باشه؟

لینک ارسال
سلام دوست عزیز

ممنونم بابت راهنمایی

منظور از crom همون گوگل کروم خودمونه دیگه؟ اگه نیست لطفا لینک قرار بدید دانلود کنم.

من گوگل کروم را نصب کردم و باهاش وارد اینترنت شدم اما بعد که خاموش کردم و دوباره خواستم twrp را نصب کنم همون ارور را میداد (گوشی قفل است و به سایت سامسونگ مراجعه کنید!)!!!

اما من پوشه twrp را به zip تبدیل کردم و پسوند فایل داخل ان را به tar تغییر دادم و وقتی با اودین فلش کردم طی 2 ثانیه نوشت پاس pass و گوشی ری استارت شد! اما وقتی خواستم وارد مود ریکاوری twrp بشم دوباره وارد همون مود ریکاوری خود سامسونگ شد!!!

نحوه وارد شدن به twrp مگه این نیست که ولوم بالا و هوم و پاور را همزمان نگه داریم تا وارد بشه؟

یعنی کجای کار مشکل داره؟:u_e401:

به نظرتون میشه که twrp نسخه3.0.2.1 برای این سیستم عامل جواب نده؟ یا اینکه کلا سامسونگ این گوشی را قفل کرده باشه؟

سلام

دوست عزیز بهتر به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...