رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

Falcon Box

faramarzi

ارسال های توصیه شده

• مدیر انجمن

Falcon Box

Falcon Box / Miracle Key V2.3 is Ready (26/09/2016) Asus raw Flasher

Falcon Box

Next Generation Mobile Tool

iNNOVATED BY MIRACLE TEAM

Version 2.3 (26th Sep 2016)

Thanks for Using Miracle Team Product “Falcon Box & Falcon Miracle Key Edition”

To make the Better Mobile Repair Solution for you, We bring to the Updates regularly.

Every Update of our software include improvements for new functions and better service

and reliability.

Miracle Falcon Box 2.3 Ready

Miracle Falcon 2.3 Highlights

Added

Asus Raw Flasher

-Direct Flash Raw Files

-Ability to Select Partitions Without flashing full rom

-Imei Repair(Qcom)

-Read/Write Qcn

-Read/Write/Reset Security

Added

Spd Imei Repair

-Possibilty to Repair 4 Imeis

-Note : This Method is beta so Test and post result

Samsung Android

Fixed Direct Unlock and added Imei Repair for

GT-I8160

GT-I8190

GT-I8190L

GT-I8190M

GT-I9070

GT-I9070P

GT-S7710

Falcon Box Setup

Falcon Box (Key Version)

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

خوب امروز این پست را فرستادم تا آموزشی بزارم برای دوستانی که با نصب یا ایمیل و پسوورد فالکان باکس مشکل دارن.

میریم سر اصل مطلب اون هم اینکه خیلیا معتقدن که این باکس فقط با یه کامپیوترکارمیکنه.

به عنوان مثال من باکس فالکان خریدم بعد متوجه شدم که به ایمیل وپسوورد ایراد میگیره بعد مراجع به فروشنده گفت که باید روی سیستم مجزا نصب بشه و با باکسهای دیگه تداخل داره در نهایت متوجه شدم که این باکس برای کار کردن باید ریجیستر بشه با ایمیل و پسوورد که فقط یک بار بیشتر قبول نمیکنه واگر وارد شده باشه با همون ایمیل وپسوورد فعال میشه و کار میکنه وبرای هر بار اجرای باکس یا ران نیاز که اینترنت داشته باشید تا ایمیل و پسوورد از سرور چک بشه تا اجرا بشه خوب حالا تا اینجا من فهمیدم باکسی خردیم یک بار سر بی احتیاطی خریدار یوزر وایمیل وارد شده وبه خاطر تکرار ایمیل و پسوورد زیاد وفراموشی رمز مرجوع شده و به من انداخته شده توسط فروشنده عزیز.

میریم سراغ پیدا کردن ایمیل و پسوورد وارد شده.برای پیدا کردن ایمیل وپسورد میرید به ادرس زیر و اونجا درخواست میدین که ایمیل و رمز برای شما ارسال بشه که همین کار را دوستان بازاری 50 تا 100 میگیرن انجام بدن.

!!!!user name and pass request (only post ur sl no of card or key)!!!! - Page 31 - GSM-Forum

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...