رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل سریال i9500

ارسال های توصیه شده

دوستان سلام گوشی i9500 سریال سالم بوده و خطای ثبت شبکه میداد با z3x ریپایر نتورک زدم سریالش 0049 میشه بعد سریال رایت میکنی سریالش null میشه دوباره با چهار فایل فلش میزنم قفل شبکه داره که با زد3 آنلاک کردم سریال برمیگرده ولی بازم مشکل ثبت شبکه داره دوستان راه حلی ندارن براش ؟

لینک ارسال

اگر اندروید 5 هست دانگرید کنید به 4.4.2

سپس توسط spt

reset default efs رو بزنید .

بعد توسط spt یا bst

super imei بزنید. اگر مشکلی شبکه هم بعدش داشتید توسط z3x ریپر نتورک رو بزنید حل میشه

لینک ارسال
دوستان سلام گوشی i9500 سریال سالم بوده و خطای ثبت شبکه میداد با z3x ریپایر نتورک زدم سریالش 0049 میشه بعد سریال رایت میکنی سریالش null میشه دوباره با چهار فایل فلش میزنم قفل شبکه داره که با زد3 آنلاک کردم سریال برمیگرده ولی بازم مشکل ثبت شبکه داره دوستان راه حلی ندارن براش ؟

دوست من شما اگه سریال مهمه که مثل کارتنش باشه طبق فرموده ی دوستمون به 4.4.2 دانگرید کنید بعد با bst یبار reset defult efs کنید تا سریال به 0049 تبدیل بشه و بعد با z3x سریال رو رایت کنید و در آخر هم اگه مشکل شبکه بود patch certificate بزنی اوکی هست. و اگه سریالش مهم نبود که چی باشه طبق پست سه عمل کن بدون شک مشکلت برطرف میشه.

نتیجه فراموش نشه.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...
با شماره گیری کد #2222#* اگر revision 0.6 باشه نمیتوان patch cert یا ریپایر نتورک کرد.

درنتیجه رایت فول فلش روت رایت cert تمام

من یه مورد دارم همینه

فول فلش

رایت انواع سرت

مشکل سریال و بیس باند ندارم فقط تماس اظطراریه 112 هم نمیتونم بگیرم

پچ سرت میزنم نول میشه

رایت nv نول میشه

دیوونه م کرده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...