رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با کرک میراکل در mtk

royal68

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز مشکل کرک میراکل همه ی نسخه هاشو من تست کردم در mtk موقعی که بوت اولیه میره گوشی دو تا ویبره میزنه بعد پیغام بسته شد ویندوز میاد و نرم افزار بسته میشه با نسخه های مختلفش چک کردم با ویندوز و سیستم های مختلف هم xp هم 7 تست کردم همینجوره لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان عزیز مشکل کرک میراکل همه ی نسخه هاشو من تست کردم در mtk موقعی که بوت اولیه میره گوشی دو تا ویبره میزنه بعد پیغام بسته شد ویندوز میاد و نرم افزار بسته میشه با نسخه های مختلفش چک کردم با ویندوز و سیستم های مختلف هم xp هم 7 تست کردم همینجوره لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

انتی ویروس رو ببندید -

لینک ارسال

با بعضی گوشی ها مشکل داره شما اگه همین گوشی رو با کرک پیرانا یا gpg هم بخوای رید بگیری یا فلش کنی برنامه بسته میشه بوت گوشی قابل خوانا بودن برا نرم افزار نیست

لینک ارسال

این مشکل گاها از preloader گوشی های mtk هست

این گوشی با فلش تول ورژن 174 قابل رایت هست ولی از قبل باید فایل rework زده بشه

تو میراکل هم قبل از انجام هر عملیاتی در بخش mtk باید rework زده بشه بعد عملیات انجام بشه( البته تو مدل g610 و g730 که فایل rework دارن)

لینک ارسال

دوست عزیز مشکلی که میفرمایید فکر میکنم با خود باکس هم همینطور باشه. نمونه ای که عرض کردید مثلا G610-U20 این مدل ها preloder اون ها lock هست و به خاطر همین نمیتونه اینفو بگیره یا بعضا فایل رو به صورت اسکاتر رایت کنه هنگ میکنه و برنامه بسته میشه. در خود باکسش هم به همین شکل هست ابا این تفاوت که ارور میده به جای اینکه نرم افزار بسته بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...