رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی از دوستان در مورد a500h

ارسال های توصیه شده

سلام

گوشی a500h برام اومده که به گفته مشتری هیچ مشکلی نداشت فقط اپدیت میخواست که اندرودید 6 کردم دیگه بالا نمیاد تو لوگو هی ریست میشه خستم کرده با هرچی فایل بود زدم هیچ نمیدونم چیکار کنم فلش رو کامل میگیره فکتوری ریست میشه

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

با 4 فایل تست کردید ؟؟؟

سلام

گوشی a500h برام اومده که به گفته مشتری هیچ مشکلی نداشت فقط اپدیت میخواست که اندرودید 6 کردم دیگه بالا نمیاد تو لوگو هی ریست میشه خستم کرده با هرچی فایل بود زدم هیچ نمیدونم چیکار کنم فلش رو کامل میگیره فکتوری ریست میشه

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

سلام بله با 4 فایل تست کردم

با فایل cobination تست کردم وقتی فلش میکنم کامل میگره ولی تا میاد بالا این پیغام رو میده

0299_photo_2016-09-24_16-25-06.jpg

4xi1_photo_2016-09-24_16-24-59.jpg

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
سلام بله با 4 فایل تست کردم

با فایل cobination تست کردم وقتی فلش میکنم کامل میگره ولی تا میاد بالا این پیغام رو میده

forum.gsm-developers.com

forum.gsm-developers.com

این مشکل مربوط کرنل گوشی هست

بعد رایت اندروید 6 کرنل رایت کنید 100% جواب میده دوست عزیز

موفق باشید

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

دوستان نشد که نشد 4 فایل زدم نشد تو شارژ زدم نشد کرنل زدم نشد فایل دوباره 6 دانلود کردم نشد نمیدونم داره تاوان میشه

Bahman59547@Gmail.com

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...