رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

در خواست کمک برای فلش HTC desire 500

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یه گوشی دیزایر 500 تک سیم z4u هست رو ارم گیر کرده فایلش رو پیدا کردم hboot1.0.3 هم هست میخوام فلشش کنم اما فایل رو قبول نمیکنه و باید گوشی انلاک بوتلودر بشه حالا مشکل اینه که رو حالت فست بوت که میزارم و دستوراتش رو تو cmd مینویسم بهم کد انلاک رو نمیذه و گوشی رو نمیشناسه دوستان احیانا اگر روش حل این مشکل یا فایلیی که انلاک بوتلودر نخواد رو دارن لطف کنن بهم بمعرفیی کنن.تشکر

لینک ارسال

سلام

با باکس یا با برنامه تو حالت فست بوت اینفو بده

باکس چی داری برای htc

برای فلش فایل کاستوم باید انلاک بوت لود ر کنی سپس ریکاوری کاستوم بزنی فایل را از طریق ریکاوری نصب کنی

اگه بدونه انلاک می خوای فلش کنی باید با بیلد رو گوشی چی است باید همون را بزنی با فایل اورجینال بزنی بهتره با پسوند فایل RUU

موفق باشی

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

شما خیلی راحت میتونید با برنامه Shuame قسمت انلاک گوشی رو انلاک بوتلودر کنید اگه کد انلاک رو داد و هر چی تو قسمت YES کلیک کردید و اتفاقی نیفتاد بدونید مشکل از هارده که تو این گوشی ها زیاده یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

دوست عزیز برای دریافت فایل فلش ارجینال و مناسب باید یک اینفو از گوشی ارائه بکنید.

با این کار به راحتی میتوانید فایل مناسب رو دریافت کنید.

طریقه اینفو کرفتن از گوشی هم اینطوره که

1 : گوشی رو به فست بوت ببرید.

2 : توسط adb دستور زیر رو وارد کنید.

fastboot getvar all

این مشخصه رو کپی کنید و در پست اعلام کنید و در سریعترین زمان شاید 1 یا 2 ساعت فایل بهتون داده بشه و با خیال راحت فلش بزنید.

موفق باشید.

لینک ارسال
سلام

با باکس یا با برنامه تو حالت فست بوت اینفو بده

باکس چی داری برای htc

برای فلش فایل کاستوم باید انلاک بوت لود ر کنی سپس ریکاوری کاستوم بزنی فایل را از طریق ریکاوری نصب کنی

اگه بدونه انلاک می خوای فلش کنی باید با بیلد رو گوشی چی است باید همون را بزنی با فایل اورجینال بزنی بهتره با پسوند فایل RUU

موفق باشی

تشکر کرک باکس ir key رو دارم فایل اورجینالش هر چی گشتم ندیدم مشخصات گوشی هم همین عکسی هست که گذاشتم

IMG_20160921_084805 copy.jpg

لینک ارسال

نیازی با آنلاک نیست این فایلو با این مشخصات از لینک زیر دانلود کن و با مموری فلش کن تا مشکلت حل شه

رسمی 4.1.2 1.34.401.1 ZIP Qualcomm Europe

دانلود رام رسمی و فارسی HTC Desire 500 Z4U با لینک مستقیم

لینک ارسال
نیازی با آنلاک نیست این فایلو با این مشخصات از لینک زیر دانلود کن و با مموری فلش کن تا مشکلت حل شه

رسمی 4.1.2 1.34.401.1 ZIP Qualcomm Europe

دانلود رام رسمی و فارسی HTC Desire 500 Z4U با لینک مستقیم

ینی با این رام تفاوت داره؟چون رام این پستی رو که گذاشتم تست کردم نشد و گفتن باید ریکاوری کاستوم نصب باشه

[ROM][sTOCK][z4u]HTC Desire 500. Android 4.1… | HTC Desire 500

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...