رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی جهت بکاب گرفتن از رام گوشی

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید

یه گوشی zte grand memo lite برام آوردن میخوام فلش کنم (غیر از فلش دستی به قول معروف) اما رامشو تو هیچ سایتی پیدا نکردم

یه گوشی از همین مدل دارم میخواستم ببینم میشه از رام این گوشی بکاب بگیرم و روی گوشی دیگه رایت کنم ؟ با MtkDroidTools v2.5.3 بکاب میگیرم اما کامل نیست موقع فلش بعضی از گزینه ها خاموشه البته روی همون گوشی که بکاب گرفتم میزنم مشکلی نداره حالا میخوام بدونم میتونم این بکاب رو میتونم روی گوشی دیگه بزنم؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

با سلام میتونید از باکس ولکانو و کرک بعضی باکس ها استفاده کنید..

البته ولکانو بهترین روش هستش...

درمورد فلش زدن

اگر فایل فلش رو کامل بگیرید و مدل مین برد و گوشی یکی باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.

بازم تاکید میکنم که حتما مدل یکی باشه

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

اول اینکه اینجا یه فروم تخصصی هست و همه تعمیرکاریم

اصطلاح فلش دستی در شان و منزلت سایت و یه تعمیرکار نیست و این اصطلاح غلط فقط بین بعضی عوام جا افتاده

لطفا از این به بعد بجای استفاده از این جمله بهتره بگین هارد ریست یا حداقل فرمت

نکته دوم اینکه شما در بخش ایفون پست زدید که مدل دیوایس شما ارتباطی به این بخش نداره

اما جواب سوال شما :

در ادامه راهنمایی مدیر مربوطه ، پیشنهاد میدم از کرک پیرانها یا دارگون برای بک اپ استفاده کنید

2.gif

لینک ارسال

من زیاد از رام گوشیها بکاپ نمیگیرم ولی دوتا گوشی که اخیرا با ولکانو بکاپ گرفتم یکی خاموش و یکی دیگه هم دیگه بالا نیومد به نظر من با کرک ها بکاپ بگیری بهتر باشه یا mtk droid tool

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

سلام

در قدم اول ببنید سی پی یو گوشی که میخواین ازش بکاپ بگیرید با اون گوشی یکی هست یا خیر

و بعد ریکاوری کاستوم نصب کنید بعد

مموری کارت رو در گوشی قرار بدید

و از ریکاوری از رام گوشی بکاپ بگیرید و روی اون گوشی از ریکاوری ریستور کنید

موفق باشید

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

شما اگه فايل اسكاتر از گوشي سالم داريد مي تونيد با sp flash tool يه ريدبك با فرمت BIN كامل از گوشي سالم تهيه كنيد.(البته بعد از معرفي اسكاتر فايل و تعيين سايز پارتيشن بر حسبhex ) بدون نياز به روت.

سپس فايل تهيه شده رو به mtk droid tool معرفي كنيد. (بعد از تغيير نام به ROM_0) بايستي گوشي سالم رو به سيستم وصل كنيد و بعد فايلي كه تغيير نام داده ايد را معرفي كنيد.

خواهيد ديد كه فايل ROM_0 تجزيه شده و فايل ها به طور كامل در اختيار شما هستند. سپس با اين فايل ها گوشي بريك شده رو فلش كنيد. Format all+Download موفق باشيد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...