رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش حل مشکل sw rev check fail 2 binary 1 (گوشی j7f ) اختصاصی gsm-developers.ir

ارسال های توصیه شده

آموزش حل مشکل sw rev check fail 2 binary 1 (گوشی j7f ) اختصاصی gsm-developers.ir

این اموزش برای سایر مدل ها هم قابل استفاده هست

راه حل اول :

با alzip فایل فلش رو باز کنید و 2 فایل modem.bin و sboot.bin رو حذف کنید و مجدد به tar تبدیل کنید

ترجیحا با پیت فلش کنید

راه حل دوم:

آخرین نسخه فیرمور رو دانلود و فلش کنید

ترجیحا با پیت فلش کنید

این مشکل بخاطر قفل امنیتی جدید سامسونگ هست که تو بوت گذاشته شده برای اینکه نشه فایل های قدیمی رو فلش کرد

(چون یکی از ترفند های باز کردن قفل frp فلش نسخه پایین تر بود)

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

این اموزش برای سایر مدل ها هم قابل استفاده هست

راه حل اول :

با alzip فایل فلش رو باز کنید و 2 فایل modem.bin و sboot.bin رو حذف کنید و مجدد به tar تبدیل کنید

ترجیحا با پیت فلش کنید

راه حل دوم:

آخرین نسخه فیرمور رو دانلود و فلش کنید

ترجیحا با پیت فلش کنید

این مشکل بخاطر قفل امنیتی جدید سامسونگ هست که تو بوت گذاشته شده برای اینکه نشه فایل های قدیمی رو فلش کرد

(چون یکی از ترفند های باز کردن قفل frp فلش نسخه پایین تر بود)

جواب نداد راه حل دیگه ای نداره

لینک ارسال

سلامو درود

من یک گوشی داشتم با این فایل پیت اوکی شد فقط کارهای بالا رو همرو انجام دادم لطفا شما هم تست کنید فایل پیت با باکس z3x بزنید

دانلود فایل Download J700F 2016 pit از آپلود آی آر

لینک ارسال
سلامو درود

من یک گوشی داشتم با این فایل پیت اوکی شد فقط کارهای بالا رو همرو انجام دادم لطفا شما هم تست کنید فایل پیت با باکس z3x بزنید

دانلود فایل Download J700F 2016 pit از آپلود آی آر

جواب نداد اندروید گوشی 6 تو رایت فایل سیستم ارور میده

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام تا الان با j700f و a510f و g925f ک هرسه تا اپدیت ب اندروید 6 شده بودن با مشکل فلش نشدن سیستم و خطا دادن مواجه شدم ک روی هر سه مدل اخرین اپدیت گوشی ها رو از sammobile گرفتم ک بدون مشکل فلش کرفتن و اومدن بالا.=P~

قبل از این تمام روش ها هم تست کردم جواب نداد=(( .حتی فایل ap رو اکسترکت وحذف هم انجام دادم :-O

r2ol_gsm-developers.gif
لینک ارسال
با سلام تا الان با j700f و a510f و g925f ک هرسه تا اپدیت ب اندروید 6 شده بودن با مشکل فلش نشدن سیستم و خطا دادن مواجه شدم ک روی هر سه مدل اخرین اپدیت گوشی ها رو از sammobile گرفتم ک بدون مشکل فلش کرفتن و اومدن بالا.=P~

قبل از این تمام روش ها هم تست کردم جواب نداد=(( .حتی فایل ap رو اکسترکت وحذف هم انجام دادم :-O

دوست من در حال حاظر این مشکل رو داریم ولی میخوایم دانگرید کنیم

فریمور پیدا نمیکنیم

یعنی تو اکثر فریمور ها ارور میده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...