رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

در خواست روشی ساده و قطعی برای باز کردن قفل جیمیل سامسونگ j700h-ds

ارسال های توصیه شده

سلام

در صورتی که گوشی شما otg ساپورت نکنه

شما ابتدا Sidesync را اجرا کنید و گوشی را به رایانه متصل کنید

سه گزینه میاد شما برای بار اول مرورگر را انتحاب کنید

متن زیر را در گوگل سرچ کنید

دانلود لانچر آندروید

از سایت getandroid.ir که در جست و جو گوگل اومده یا هر سایتی دیگه یه لانچر دانلود کنید

دانلود که به اتمام رسید دوباره کابل را به گوشی متصل کنید اینبار گزینه samsung app انتخاب کنید .

در قسمت سرچ xplorere تایپ و سرچ کنید و فایل منجر دانلود و نصب کنید

پس از نصب اجرا بزنید

بعد از باز شدن فایل منیجر به پوشه downloads برید و لانچری که دانلود کردید را نصب و اجرا کنید

خواهید دید که وارد منو گوشی شدید

وارد تنظیمات بشید و فکتوری ریسیت انجام بدید

در صورتی که با فکتوری ریسیت مشکل حل نشد بجای لانچر برنامه Quick Shortcut Maker.apk را نصب کنید و طبق اموزش زیر پیش برید

http://gsm-developers.ir/thread9926.html#post34747

2.gif

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

زلیسلام دوستان برای حل مشکل قفل جیمیل ی راه حل ساده دارم که امیدوارم بدردتون بخوره من این روش رو روی j7.j5.s6... جواب گرفتم

قبل از هر کاری نرم افزار bypass.apk را از لینک زیر دانلود کرده و درمموری کارت بریزید و به گوشی متصل کنید

دانلود فایل Download Byp any Samsung Google Account Lock apk از آپلود آی آر

نرم افزار side sync رو دانلود و نصب کنین(حتما از این ورژن برنامه استفاده کنید)

http://www.mediafire.com/download/qcux1fzs7kaz82x/regeneration_training_center_sidesync_4.3.0.92.exe

گوشی را به وای فای وصل کنید مراحل را رد کنید در مرحله ای که از شما جیمیل میخواهد

نرم افزار را جرا کنید سپس گوشی را با کابل به سیستم وصل کنید ایکون مرورگرها باز میشودیکی مرورگر chrome را انتخاب کنید

در صفحه باز شده accept &continue را لمس کنید و در صفحه بعدی no thanks را لمس کنید در صفحه باز شده این لینک را وارد کنید

dl.downloadrom.ir/tools/qsm.apk

this type of file can harm your device.

Do you want to keep qsm.apk anaway

این پیغام را مشاهده خواهید کرد که شما باید OK را لمس کنید

(اگر این پیغام نیامد لینک را مجددا تای کنید)

وحالا به شما پیغام میدهد اگر galaxy app در دستگاه شما نصب نباشد به صغحه دیگری هدایت میشوید

که شما باید ok را لمس کنید

در صفحه باز شده agree را لمس کنید

شما باید در صفحه باز شه که نرم افزار side sync را مشاهده میکنید از یالای صفحه search را لمس کنید

و عبارت file manager را تایپ کنید در کنار فایل منیجر های موجود علامتی برای دانلود است ان را لمس کنید

اگر از قبل اکانت سامسونگ داشتید بر روی عبارت sing in ضربه بزنید در غیر اینصورت create account ضریه یزنید و یک اکانت سامسونگ بسازید بعد از این مرحله برنامه اجازه نصب میخواهد که شما باید بر روی accept and download ضربه بزنید بعد از نصب شدن برنامه شما فایل های حافضه داخی و جانبی تان دسترسی دارید

به مموری کارت بروید و نرم افزار bypass.apk را پیدا کرده و لمس کنید دستگاه یک پیغام میدهد که شما باید settings را لمس کنید و در منوی باز شده گزینه Unknown sources

را فعال کنید وبرنامه را نصب کنید ان را اجرا کنید میبینید که وارد تنظیمات شده حالا شماباید گزینه Backup and reset را لمس کنید و سپس factory data reset رالمس کنید

وبعد reset device را لمس کنید صبر کنید تا دستگاه کارش تمام شود و بالا بیاید و حالا میبینید که دیگر به جیمیل نیازی نیست

موفق باشید

امید وارم بدردتون خورده باشد

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
زلیسلام دوستان برای حل مشکل قفل جیمیل ی راه حل ساده دارم که امیدوارم بدردتون بخوره من این روش رو روی j7.j5.s6... جواب گرفتم

قبل از هر کاری نرم افزار bypass.apk را از لینک زیر دانلود کرده و درمموری کارت بریزید و به گوشی متصل کنید

دانلود فایل Download Byp any Samsung Google Account Lock apk از آپلود آی آر

نرم افزار side sync رو دانلود و نصب کنین(حتما از این ورژن برنامه استفاده کنید)

http://www.mediafire.com/download/qcux1fzs7kaz82x/regeneration_training_center_sidesync_4.3.0.92.exe

گوشی را به وای فای وصل کنید مراحل را رد کنید در مرحله ای که از شما جیمیل میخواهد

نرم افزار را جرا کنید سپس گوشی را با کابل به سیستم وصل کنید ایکون مرورگرها باز میشودیکی مرورگر chrome را انتخاب کنید

در صفحه باز شده accept &continue را لمس کنید و در صفحه بعدی no thanks را لمس کنید در صفحه باز شده این لینک را وارد کنید

dl.downloadrom.ir/tools/qsm.apk

this type of file can harm your device.

Do you want to keep qsm.apk anaway

این پیغام را مشاهده خواهید کرد که شما باید OK را لمس کنید

(اگر این پیغام نیامد لینک را مجددا تای کنید)

وحالا به شما پیغام میدهد اگر galaxy app در دستگاه شما نصب نباشد به صغحه دیگری هدایت میشوید

که شما باید ok را لمس کنید

در صفحه باز شده agree را لمس کنید

شما باید در صفحه باز شه که نرم افزار side sync را مشاهده میکنید از یالای صفحه search را لمس کنید

و عبارت file manager را تایپ کنید در کنار فایل منیجر های موجود علامتی برای دانلود است ان را لمس کنید

اگر از قبل اکانت سامسونگ داشتید بر روی عبارت sing in ضربه بزنید در غیر اینصورت create account ضریه یزنید و یک اکانت سامسونگ بسازید بعد از این مرحله برنامه اجازه نصب میخواهد که شما باید بر روی accept and download ضربه بزنید بعد از نصب شدن برنامه شما فایل های حافضه داخی و جانبی تان دسترسی دارید

به مموری کارت بروید و نرم افزار bypass.apk را پیدا کرده و لمس کنید دستگاه یک پیغام میدهد که شما باید settings را لمس کنید و در منوی باز شده گزینه Unknown sources

را فعال کنید وبرنامه را نصب کنید ان را اجرا کنید میبینید که وارد تنظیمات شده حالا شماباید گزینه Backup and reset را لمس کنید و سپس factory data reset رالمس کنید

وبعد reset device را لمس کنید صبر کنید تا دستگاه کارش تمام شود و بالا بیاید و حالا میبینید که دیگر به جیمیل نیازی نیست

موفق باشید

امید وارم بدردتون خورده باشد

با سلام و درود

بهتر بود برای اموزشتان پست جدید ایجاد میکردید .

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

این فایل فلش رو رایت کن روش هم مشکل بازنکردن otg رو ساپورت میکنه هم مشکل گوگل اکانت رو حل میکنه و با فایل bypass راحت باز میشه

http://firmware-update.org/paid/SAMSUNG/J-SERIES/J700H/j700h-custom%20binary%20blocked%20by%20frp/j700h-custom%20binary%20blocked%20by%20frp.rar

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...