رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فعالسازی اکانت گوگل

ارسال های توصیه شده

دوستان الان یه j5 اومده ویروسی بود بعضی وقتها ریست میکرد داخل تنظیمات -گزینه های برنامه نویس قفل oem رو باز کردم بعد هارد ریست کردم :;- بدون مشکل اکانت گوگل بالا اومد -الان اگه قفل oem رو دوباره ببندم بعد خاموش روشن بشه اکانت گوگل نمیخواد ممنون

لینک ارسال
دوستان الان یه j5 اومده ویروسی بود بعضی وقتها ریست میکرد داخل تنظیمات -گزینه های برنامه نویس قفل oem رو باز کردم بعد هارد ریست کردم :;- بدون مشکل اکانت گوگل بالا اومد -الان اگه قفل oem رو دوباره ببندم بعد خاموش روشن بشه اکانت گوگل نمیخواد ممنون

بله اگه برگردونید به حالت اول بازم بعد از هارد ریسیت قفل میخواد

لینک ارسال

خاموش روشن کنید که ازتون چیزی نمیخواد حتی اگه به گوشی اکانت جیمیل نداده باشید تنظیمات کارخانه اجام بدید بازم مشکلی نداره

در صورتی که به گوشی اکانت جمیل داده باشید و گوشیو تنظیمات کارخانه کنید ازتون هنگام ورود اکانتو میخواد

لینک ارسال
خاموش روشن کنید که ازتون چیزی نمیخواد حتی اگه به گوشی اکانت جیمیل نداده باشید تنظیمات کارخانه اجام بدید بازم مشکلی نداره

در صورتی که به گوشی اکانت جمیل داده باشید و گوشیو تنظیمات کارخانه کنید ازتون هنگام ورود اکانتو میخواد[/quote

استاد بعضی وقتها مشتری گوشی رو میاره از اول هم دست خودش بوده به گفته خودشم اکانت رو فعال نکرده -هارد ریست کردم ولی اکانت فعال شده -همچین چیزی ممکنه؟؟

لینک ارسال
دوست عزیز گوشی که بهش اکانت گوگل ندی چطور از شما بعد تنظیمات کارخانه اکانت گوگل میخواد؟

شما داری اطلاعات غلط میدید

سری بعد که مشتری برات گوشی آورد تستش کن.البته همین گوشیای سری جدید رو..میزارم خودتم تجربش کنی بعد بیای نظر بدی

لینک ارسال

سلام دوستان

من گوشی نو از دبی اوردن برام اکانت مک کافی (lg g3 ) داشته درصورتی که بقیشون هیچ مشکلی نداشته و یا همین امروز یه g4 خریدم دیدم روشن کردم ریست شد اومد بالا (ریست فکتوری - انگار دست یکی بوده قبلا و......):|

خلاصه به نظر من اینا دست کاری شدن از قبل و دلیل نمیشه امنیت اینقدر اندروید اینقدر ضعیف باشه گوشی خود به خود به مشکل بخوره

حتما باید قبلش اکانت خورده باشه تا اینطوری شده باشه (البته طبق تجربه من )

شاید یه سری مشکلات کارخونه ای باشه اما دلیل نمیشه همیشگی بشه

لطفا تاپیک رو به حاشیه نکشید

خوش باشید ...تاپیک بسته شد ....///

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...